Ispanijoje – užtikrinta „Baskonia“ pergalė prieš Sajaus ekipą

2020-10-28 21:38
Nuotr.: Baskonia

Ketvirtąją pergalę Ispanijos „Endesa“ krepšinio lygoje iškovojo Roko Giedraičio ir Tado Sedekerskio atstovaujamas Vitorijos „Baskonia“ (4-3) klubas.

Duško Ivanovičiaus auklėtiniai namuose 87:68 (21:16, 16:14, 20:26, 26:12) susitvarkė su Manresos BAXI (4-3) ekipa, kurioje rungtyniauja Martynas Sajus.

Starto penkete dvikovą pradėjęs Giedraitis per 26 ant parketo praleistas minutes spėjo pelnyti 4 taškus (2/5 dvit., 0/4 trit.), atkovoti 4 kamuolius, atlikti 4 rezultatyvius perdavimus, kartą suklysti ir surinkti 5 naudingumo balus.

Gimimo vieta: Neringa, Lietuva

Sedekerskis per 4 minutes pelnė 2 taškus (2/2 baud.), blokavo metimą bei surinko 4 naudingumo balus.

Sajus per 13 minučių pelnė 6 taškus (3/3 dvit.), atkovojo 2 kamuolius ir surinko 8 naudingumo balus.

Iki mačo pabaigos likus 8 minutėms, po taiklių Jonathano Tabu baudos metimų svečiai alsavo varžovams į nugaras (58:61), tačiau baskai spurtavo (13:4) ir po Aleco Peterso baudos metimo susikrovė 12 taškų persvarą (74:62). Po šios atkarpos BAXI krepšininkams atsitiesti nepavyko.

„Baskonia“ į pergalę vedė Achille Polonara. Puolėjas per 36 minutes pelnė 17 taškų (2/4 dvit., 4/6 trit.), atkovojo 13 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė 4 kamuolius ir surinko 31 naudingumo balą.

„Baskonia“: Achile Polonara 17 (13 atk. kam), Zoranas Dragičius 14, Alecas Petersas ir Luca Vildoza (4 rez. perd.) po 13, Tonye Jekiri 12 (6 atk. kam.).

BAXI: Scottas Eathertonas 15, Makai Masonas 13, Juanas Pablo Vualetas 11.