Tritaškiais „Maccabi“ ekipą suvarpiusi „Fenerbahče“ nutraukė pralaimėjimų seriją

2020-10-29 22:57
Nuotr.: AFP-Scanpix

Edgaro Ulanovo atstovaujama Stambulo „Fenerbahče“ (3-3) Eurolygoje nutraukė trijų nesėkmių seriją.

Igorio Kokoškovo auklėtiniai svečiuose 75:65 (18:22, 17:16, 21:16, 19:11) pranoko Tel Avivo „Maccabi“ (2-4) krepšininkus, kuriems tai buvo antroji nesėkmė paeiliui.

Ulanovas per 29 sužaistas minutes prie pergalės pridėjo 2 taškus (1/1 dvit., 0/2 trit.), 3 atkovotus kamuolius, 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokuotą pražangą ir 4 naudingumo balus.

8
15
4
2

„Fenerbahče“ ketvirtąjį kėlinį pasitiko turėdami viso labo dviejų taškų persvarą, tačiau spurtavo ketvirčio viduryje.

Bobby Dixonas realizavo dvitaškį, DyShawnas Pierre‘as pelnė taškus su pražanga bei dar vieną ataką užbaigė metimu iš po krepšio ir taip padidino „Fenerbahče“ persvarą iki 11 taškų – 69:58.

„Maccabi“ sugebėjo nurėžti deficitą iki 6 taškų (63:69), tačiau Janas Vesely bei Nando De Colo surengė rezultatyvius išpuolius ir prieš prasidedant paskutinei minutei „Fenerbahče“ turėjo saugią persvarą – 73:65.

Turkijos ekipa šį vakarą puikiai atakavo iš toli – tikslą pasiekė 11 tritaškių iš 22 (50 proc.). Vienu metu „Fenerbahče“ buvo realizavusi 11 tolimų metimų iš 17 bandymų. Palyginimui, „Maccabi“ pataikė 5 tolimus metimus iš 26 (19 proc.).

Geriausiai nugalėtojų ekipoje pasirodęs Bobby Dixonas įmetė 17 taškų (1/5 trit., 5/6 trit.), perėmė 2 ir atkovojo 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei surinko 15 naudingumo balų.

„Maccabi“: Scottie Wilbekinas 23 (5/9 dvit., 2/8 trit.), Ante Žižičius 11 (5/8 dvit., 10 atk. kam.), Chrisas Jonesas 10 (5/6 dvit.).

„Fenerbahče“: Bobby Dixonas 17 (1/5 dvit., 5/6 trit.), Nando De Colo 13 (3/6 dvit., 7/7 baudos), Jarellas Eddie 11 (3/3 trit.).