Įspūdingo puolimo rungtynėse liejosi Bendžiaus ir Scolos tritaškiai

2020-11-01 21:46
Nuotr.: FIBA
Nuotr. FIBA

Fantastiškai puolime žaidusi Sasario „Banco di Sardegna“ (4-2) su Eimantu Bendžiumi priešakyje nepaliko vilčių varžovams Italijos lygoje.

Lietuvio klubas per pirmuosius du kėlinius surinko net 67 taškus, o dvikovą savo aikštėje laimėjo užtikrintai 104:82 (36:18, 31:14, 17:26, 20:24) prieš įspūdingai sužaidusį Luisą Scolą ir jo vedamą Varezės „Openjobmetis“ (2-4).

Rungtynes starto penkete pradėjęs Bendžius keturis tritaškius sumetė iki ilgosios pertraukos, antroje pusėje pridėjo dar vieną.

Klaipėdietis mačą užbaigė su 23 taškais (1/3 dvit., 5/9 trit., 6/7 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 5 pražangas ir surinko 25 naudingumo balus.

Sasario komanda iš toli įmetė 16 iš 27 tritaškių (59 proc. pataikymas).

Varezės ekipos gretose įspūdingai sužaidė 40-metis Scola, kuris per 32 minutes pelnė net 33 taškus (6/11 dvit., 5/8 trit., 6/7 baud.), atkovojo 6 kamuolius, išprovokavo 5 pražangas bei įsirašė 31 naudingumo balą.

Artūrs Strautinš pralaimėjusiems pridėjo 26 taškus (3/5 dvit., 5/10 trit., 5/6 baud.) ir atkovojo 9 kamuolius.

„Banco di Sardegna“: Eimantas Bendžius 23 (5/9 trit.), Justinas Tillmanas 19, Miro Bilanas 18, Vasa Pušica ir Marco Spissu – po 13, Jasonas Burnellis 12.

„Openjobmetis“: Luisas Scola 33, Artūrs Strautinš 26.