Beaubois dvitaškis ir blokas lėmė „Anadolu Efes“ pergalę prieš „Maccabi“

2020-11-05 21:19

Nuotr.: BNS
Nuotr. BNS

Trečiąją pergalę Eurolygos turnyre iškovojo Stambulo „Anadolu Efes“ (3-3) ekipa.

23
36
100%
4/4
2

Ergino Atamano auklėtiniai ketvirtadienio vakarą namuose 91:89 (22:24, 27:26, 18:22, 24:17) palaužė Tel Avivo „Maccabi“ (2-5) krepšininkus.

Stambulo ekipa šiose rungtynėse vertėsi be Shane'o Larkino, Bryanto Dunstono ir Sertačo Šanli.

Rungtynes geriau pradėjo šeimininkai, kurie surengė atkarpą 11:0, o ją taikliu dvitaškiu užbaigė Gazi Ertenas. Po nokdauno „Maccabi“ atsitiesė ir per likusį ketvirčio laiką sugebėjo ne tik išlyginti, bet ir persverti rezultatą, kai dvitaškį realizavo Chrisas Jonesas (24:22).

Antrajame kėlinyje pirmaujanti komanda nuolat keitėsi ir prieš ilgąją pertrauką realizuotas Elijah Bryanto tritaškis suteikė Izraelio ekipai minimalų pranašumą (50:49).

Po ilgosios pertraukos žingsneliu priekyje ir toliau išliko svečiai, kurie besibaigiant trečiajam ketvirčiui spurtavo (6:0) ir prieš lemiamą ketvirtį pirmavo – 72:67.

Iki rungtynių pabaigos likus minutei rezultatas buvo lygus (87:87), netrukus Tiboras Pleissas ir Ante Žižičius apsikeitė dvitaškiais, o likus 23 sekundėms Rodrigue'as Beubois sudėtingu dvitaškiu persvėrė rezultatą turkų naudai (89:87).

Lemiama „Maccabi“ ataka buvo patikėta Scottie Wilbekinui, tačiau jo tritaškį blokavo Beaubois ir pergalę šventė šeimininkai.

Turkijos ekipą į pergalę atvedė Beaubois. Gynėjas per 31 minutę pelnė 23 taškus (5/5 dvit., 3/5 trit., 5/5 baud.), atkovojo 2 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus bei surinko 36 naudingumo balus.

„Maccabi“ neišgelbėjo puikiai žaidęs Elijah Bryantas. Amerikietis per 31 minutę surinko 22 taškus (5/6 dvit., 4/7 trit.), atkovojo 3 ir prarado 4 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko 25 naudingumo balus.

Anadolu Efes“: Rodrigue’as Beaubois 23 (5/5 dvit., 7 rez. perd., 36 naud. bal.), Tiboras Pleissas 20 (6/12 dvit., 9 atk. kam.), Adrienas Moermanas 17 (3/7 trit.), Krunoslavas Simonas 13 (6 atk. kam.), Vasilije Micičius 9 (3/7 dvit., 6 rez. perd., 4 kl.).

„Maccabi“: Elijah Bryantas 22 (4/7 trit.), Scottie Wilbekinas 15 (5/13 trit.), Tyleris Dorsey 14, Ante Žižičius 10 (8 atk. kam.), Chrisas Jonesas ir Angelo Caloiaro – po 9.

Propeleris
Maccabi sudetis kaip ankstesniu metu Milano ar to paties Efeso kai dugne budavo. Zaidzia pavardes o ne komanda. Pavieniui zaidzia nera komandos.
2020-11-05
Maccabi turėjo gerą šansą, vis tik nelošė du pagrindiniai efes žaidėjai. Kažkas Maccabi komandoje nelimpa, nes sudėtis atrodo gera, bet žaidimas ir rezultatai šiaip sau.
2020-11-05
+2
Obama
Bet kas maccabiui negerai siemet? Turi dar isivaziuot. Minimum top 8 komanda.
2020-11-05
-2
Anadolu Efes“ nuo pralaimėjimo neišgelbėjo Bryantas. Amerikietis per 31 minutę surinko 22 taškus (5/6 dvit., 4/7 trit.), atkovojo 3 ir prarado 4 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko 25 naudingumo balus. ar ne Macabi zaidejas?