Beveik mėnesį Eurolygoje nežaidusi „Zenit“ patyrė pirmąją nesėkmę

2020-11-05 20:54
Nuotr.: TASS – Scanpix

Eurolygoje dviejų pralaimėjimų seriją nutraukė Pirėjo „Olympiakos“ (4-3) klubas. Graikijos komanda svečiuose 75:66 (19:20, 22:7, 17:16, 17:23) susitvarkė su Artūro Gudaičio atstovaujama Sankt Peterburgo „Zenit“ (2-1).

Rusijos ekipa Eurolygos rungtynių dėl koronaviruso nežaidė nuo spalio 9 dienos. Šį vakarą ekipa rungtyniavo pajėgiausios sudėties ir patyrė pirmąją nesėkmę turnyre.

Mačą stebėjo 2310 žiūrovų.

16
15
1
3

Pralaimėjusiems nuo suolo pakilęs Gudaitis per 15,5 min. pelnė 6 taškus (2/4 dvit., 2/2 baudų), atkovojo 1 ir perėmė 2 kamuolius, dukart suklydo, gavo bloką, dukart prasižengė, išprovokavo 5 pražangas bei surinko 7 naudingumo balus.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Olympiakos“ pirmavo 17 taškų persvara (60:43), bet „Zenit“ spurtavo 17:3 ir likus 4 minutėms iki mačo pabaigos priartėjo iki 3 taškų deficito.

Visgi Aleksandras Vezenkovas įmetė tritaškį, Shaquielle'as McKissicas galingai įkrovė į krepšį, Hassanas Martinas buvo taiklus iš artimojo nuotolio ir Graikijos klubas nutolo 70:60.

Billy Baronas dar įmetė tritaškį, bet galiausiai „Zenit“ ėmė klysti ir pakovoti dėl pergalės nesugebėjo.

Nugalėtojų komandoje 201 cm ūgio centras Martinas per 23 minutes pataikė visus 7 dvitaškius ir pelnė 16 taškų. Amerikietis šį sezoną pataikė 91,4 proc. dvitaškių (32/35).

Gudaičio dėjimas:

„Zenit“: Billy Baronas 13 (3/6 trit.), Austinas Hollinsas 12 (4/10 trit.), Kevinas Pangosas 9 (3/5 trit., 7 rez. perd.), Alexas Poythressas ir Willas Thomasas (7 atk. kam.) po 7.

„Olympiakos“: Hassanas Martinas 16 (7/7 dvit., 2/2 baudų), Shaquielle'as McKissicas 10, Vassilis Spanoulis (5 rez. perd.) ir Aleksandras Vezenkovas po 9.