Galingai mačą užbaigusi Gudaičio „Zenit“ laimėjo Vilerbane

2020-11-13 23:50
Nuotr.: AFP – Scanpix

Artūro Gudaičio atstovaujama Sankt Peterburgo „Zenit“ (3-1) Eurolygoje grįžo į pergalių kelią. Xavi Pascualio kariauna svečiuose itin nerezultatyviose rungtynėse 66:53 (12:11, 16:10, 16:16, 22:16) įveikė Vilerbano ASVEL (1-5).

Gudaitis nugalėtojams per 18 minučių pelnė 9 taškus (3/6 dvit., 3/5 baudų), atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, dukart suklydo, po keturis sykius prasižengė ir išprovokavo pražangas bei surinko 5 naudingumo balus.

Po dviejų kėlinių be Norriso Cole'o žaidusi ASVEL buvo pelniusi 21 tašką, tačiau rezultatyvumu nespindėjo ir svečiai, kurie buvo įmetę 28 taškus.

14
24
7
2

Iki mačo pabaigos likus kiek mažiau nei 3 minutėms ASVEL atsiliko tik 3 taškais (53:56), tačiau Prancūzijos ekipa daugiau taškų nepelnė.

Willas Thomasas įmetė dvitaškį, Kevinas Pangosas pridėjo vieną baudos metimą, Alexas Poythressas surinko keturis taškus iš eilės, Billy Baronas smeigė tritaškį ir „Zenit“ rungtynes užbaigė spurtu 10:0.