„Sūduva-Mantinga“ NKL iškovojo septintąją pergalę paeiliui

2020-11-21 18:04
Nuotr.: Dainius Lukšta

Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (7-0) NKL – VIKINGLOTTO pirmenybėse ir toliau žygiuoja užtikrintai.

Povilo Šakinio auklėtiniai namuose 98:60 (26:13, 27:14, 25:18, 20:15) sutriuškino Mažeikių „Erelius“ (0-8) ir šią komandą pranoko antrą kartą per tris dienas.

Marijampoliečiai iniciatyvą perėmė nuo pirmųjų minučių. Šarūnas Beniušis rungtynes pradėjo dviem galingais dėjimais, Aurimas Kieža pridėjo dvitaškį, Tomas Galeckas smeigė tritaškį, o po tikslaus Roko Stankevičiaus metimo šeimininkai įgijo 16 taškų pranašumą – 18:2.

20
28
73%
8/11
67%
4/6

Visus reikalus „Sūduva-Mantinga“ išsprendė prieš ilgąją pertrauką. Jonas Zakas pataikė iš vidutinio nuotolio, R. Stankevičius pridėjo metimą iš po krepšio, Kostas Jonuška atseikėjo tritaškį ir 13:2 spurtavę marijampoliečiai susikrovė 24 taškų persvarą – 39:15.

Didžiausią persvarą „Sūduva-Mantinga“ turėjo ketvirtojo kėlinio pabaigoje, kai kelis kartus pirmavo 38 taškais (88:50, 96:58 ir 98:60).

Nugalėtojų gretose naudingiausiai žaidęs Beniušis per 24 minutes pelnė 20 taškų (8/11 dvit., 0/1 trit., 4/6 baud.), atkovojo 12 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 4 pražangas, sykį suklydo bei surinko 27 naudingumo balus. Tai buvo geriausios puolėjo rungtynės šiame sezone.

Į rikiuotę šiame mače sugrįžo Tomas Galeckas. Įžaidėjas per 21 minutę įmetė 12 taškų (1/1 dvit., 3/6 trit., 1/2 baud.), atliko 5 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 4 kamuolius, sykį suklydo bei surinko 15 naudingumo balų.

„Sūduva-Mantinga“: Šarūnas Beniušis 20 (8/11 dvit., 12 atk. kam., 27 naud. bal.), Justas Nausėdas 18 (6/6 dvit.), Kostas Jonuška 17 (4/4 dvit., 3/3 trit.), Tomas Galeckas 12 (3/6 trit.).

„Ereliai“: Ernestas Naruševičius 16 (7/9 dvit.), Augustinas Venckus (4/9 ddvit., 1/7 trit.) ir Benjaminas Ayre (2/7 dvit.) po 12.