Sunku patikėti: universiteto komanda varžovams sumetė 174 taškus

2020-11-26 14:56

JAV universitetų rungtynėse užfiksuotas neįtikėtinas rezultatyvumas. Pirmajame NCAA divizione kovojanti Samfordo „Bulldogs“ dar iki ilgosios pertraukos surinko 99 taškus, o po 40 minučių žaidimo laiko pergalę įsirašė net 174:99 (99:50, 75:49) prieš trečiajame divizione rungtyniaujančią Grinvilio „Panthers“ komandą.

Liepsnoję „Bulldogs“ krepšininkai bendrai iš žaidimo realizavo 71 iš 111 metimų (64 proc.), o iš tritaškio zonos – 20 iš 42 (47,6 proc.). Jie per minutę atliko po 2,8 metimo.

Net 10 krepšininkų pasiekė dviženklį rezultatyvumą, daugiausiai taškų surinko Myronas Gordonas, įmetęs 28 (7/8 dvit., 3/5 trit., 5/6 baud.), atlikęs 8 rezultatyvius perdavimus ir užfiksavęs 36 balų naudingumą.

Samfordo krepšininkai išdalijo 42 rezultatyvius perdavimus, tuo metu Grinvilio atletai – 12.

„Panthers“ prarado net 41 kamuolį bei „Bulldogs“ po varžovų klaidų surinko 64 taškus. Grinvilio komanda iš žaidimo realizavo 30 iš 75 metimų (40 proc.).

„Bulldogs“ iki rezultatyvumo rekordo dar pritrūko – Lojolos Marymout universitetas anksčiau yra sumetęs 186 taškus.

Tiesa, praleisti milžiniškai daug taškų Grinvilio universitetui nėra svetima. 2018 metais komanda per pratęsimą 154:164 nusileido Fontbono universitetui. Per pagrindinį rungtynių laiką abi ekipos sumetė po 144 taškus.

„Bulldogs“: Myronas Gordonas 28 (8 rez. perd.), A.J. Statonas-McCray 19, Jacobas Tryonas 18 (12 atk. kam.), Tristonas Chambersas 16 (4/9 trit.), Loganas Dye ir Prestonas Parksas (3/5 trit.) – po 14.

„Panthers“: Jarredas Johnsonas 21 (5/10 trit.), Kaidynas Johnsonas 17 (4/5 trit.), Kennethas Cooley 10.

Pirmo diviziono univeras žaidė prieš trečio diviziono,tai toks ir rezultatas nenormalus.Bet tai koks tada ten lygių skirtumas tarp divizionų,jei toks rezultatas.Ne veltui ir kalbama,kad visada reikia atkreipri dėmesį,kuriame divizione mūsiškiai žaidžia.Tada galima apie jų lygį pasakyti.
2020-11-26
+2
Smagu matyti kad jau studentai yra mokinami kaip nesiginti, tiesiog fantastika, va kaip atrodo krepsinio ateitis. Kaip kazkas yra minejes: geriausia gynyba yra puolimas.