Turkijos lygoje – Šikšniūtės 53 naudingumo balų šou

2020-11-26 18:12
Nuotr.: FIBA.com
Nuotr. FIBA.com

Turkijos lygoje žaidžianti Eglė Šikšniūtė surengė fenomenalų pasirodymą ir atvedė savo komandą į pergalę.

Lietuvės atstovaujama Izmito „Belediyespor“ (5-5) išvykoje 91:78 (23:9, 15:20, 30:19, 23:30) pranoko Gundogdu „Adana BK“ (2-8) klubą.

Šikšniūtė per 37 minutes pelnė 42 taškus (18/18 dvit., 6/7 baud.), atkovojo 12 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą bei surinko 53 naudingumo balus.

Gimimo vieta: Lietuva

Apskritai, puolėja Turkijos pirmenybėse fiksuoja 19,9 taško, 8,8 atkovoto kamuolio ir 22,5 naudingumo balo statistiką.