Tel Avive – stebuklingai išplėštas Milano klubo pratęsimas ir pergalingas Delaney šūvis

2020-11-26 23:20

Milano „AX Armani Exchange“ (5-3) Tel Avive sukūrė tikrą stebuklą ir iškovojo dramatišką pergalę.

Ettore Messina auklėtiniai išvykoje per pratęsimą 86:85 (18:20, 28:15, 13:18, 11:17, 16:15) įveikė vietos „Maccabi“ (3-8) klubą, kuriam tai buvo jau trečioji nesėkmė paeiliui.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus 18,9 sekundės, „AX Armani Exchange“ atsiliko 66:70. Vis tik tuomet Kevinas Punteris smeigė tritaškį su pražanga, realizavo baudos metimą ir išlyginęs rezultatą išplėšė pratęsimą.

18
20
40%
2/5
50%
2/4

Per papildomą laiką komandos vėl kovėsi taškas į tašką ir jau atrodė, kad „Maccabi“ lyderis Scottie Wilbekinas taps mačo didvyriu.

Iki rungtynių pabaigos likus 14 sekundžių Wilbekinas išprovokavo Kyle‘o Hineso pražangą, realizavo abi baudas ir persvėrė rezultatą šeimininkų naudai (85:84).

Vis dėlto tuomet išmušė Malcolmo Delaney valanda. Milano ekipos gynėjas, likus 3,6 sekundės, pataikė dvitaškį atšokdamas nuo varžovo ir taip išplėšė savo komandos pergalę – 86:85.

Nugalėtojų ekipoje geriausiai pasirodęs Punteris per 32 minutes pelnė 18 taškų (5/8 dvit., 2/5 trit., 2/4 baud.), atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, išprovokavo 8 pražangas bei surinko 20 naudingumo balų.

„Maccabi“: Scottie Wilbekinas (4/8 dvit., 2/8 trit.) ir Elijah Bryantas (2/6 dvit., 4/4 trit., 9 atk. kam., 25 naud. bal.) po 17, Othello Hunteris 14 (5/10 dvit., 7 atk. kam.).

„AX Armani Exchange“: Kevintas Punteris 18 (5/8 dvit., 2/5 trit.), Malcolmas Delaney 16 (4/10 trit.), Shavonas Shieldsas 14 (2/11 dvit., 3/4 trit., 11 atk. kam.), Kyle‘as Hinesas 12 (5/6 dvit., 8 atk. kam.), Sergio Rodriguezas 10.