NKL lyderių akistatoje – „Sūduvos-Mantingos“ triumfas

2020-11-28 17:46
Nuotr.: V. Kuralavičius

Ketvirtadienį pirmąjį sezono pralaimėjimą NKL – VIKINGLOTTO pirmenybėse patyrusi Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (8-1) pasiekė revanšą.

Povilo Šakinio auklėtiniai išvykoje 64:52 (17:15, 19:8, 10:19, 18:10) įveikė Gargždų „Gargždus“ (7-1) ir taip susigrąžino lyderių pozicijas. Ketvirtadienio susitikimą Marijampolėje „Gargždai“ per pratęsimą laimėjo 76:75.

Šįkart taip pat vyko atkakli kova, o „Sūduva-Mantinga“ atsiplėšė tik ketvirtajame kėlinyje. Jonas Zakas pataikė dvitaškį, Edvinas Jezukevičius realizavo baudas, metimą iš po krepšio pridėjo Rokas Stankevičius ir svečių pranašumas pasiekė 8 taškų ribą (52:44).

15
17
80%
4/5
5

Neilgai trukus Žygimantas Šimonis pelnė 4 taškus paeiliui, E. Jezukevičius bei Tomas Galeckas smeigė po tritaškį ir atkarpą 10:0 laimėjusi „Sūduva-Mantinga“ susikrovė 16 taškų persvarą – 62:46.

Marijampolės ekipoje naudingiausiai žaidęs T. Galeckas per 25 minutes pelnė 15 taškų (4/5 dvit., 2/6 trit., 1/1 baud.), atliko 5 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, sykį suklydo bei surinko 16 naudingumo balų.

Šeimininkams šiose rungtynėse koją labiausiai kišo klaidos – „Gargždai“ prarado 22 kamuolius. Palyginimui, „Sūduva-Mantinga“ padarė 13 klaidų.

„Gargždai“: Mantas Ruikis 10 (1/4 trit.), Modestas Kumpys 9 (2/9 dvit., 1/5 trit., 9 atk. kam.), Jonas Dumašius ir Eimantas Žilius po 7.

„Sūduva-Mantinga“: Tomas Galeckas 15 (4/5 dvit., 2/6 trit.), Žygimantas Šimonis 13 (3/8 trit.), Rokas Stankevičius ir Jonas Zakas po 7.