„Fenerbahče“ per pratęsimą nusileido Turkijos lygos autsaideriams

2020-12-01 21:13
Nuotr.: ZUMAPRESS.com-Scanpix
Nuotr. ZUMAPRESS.com-Scanpix

Sensacija užfiksuota Turkijos pirmenybėse. Pastaruoju metu Eurolygoje buksuojanti Stambulo „Fenerbahče“ (9-1) patyrė pirmąją nesėkmę vietinėse pirmenybėse.

GM: 11

Edgaro Ulanovo atstovaujama ekipa išvykoje per pratęsimą 91:93 (29:28, 20:19, 18:23, 15:12, 9:11) nusileido Stambulo „Buyukcekmece“ (3-5), kuri po šios pergalės iš paskutinės vietos turnyrinėje lentelėje pakilo į 14-ąją.

Ketvirtajame kėlinyje likus žaisti 4 minutes, svečiai turėjo 7 taškų persvarą (82:75), tačiau greitai ją iššvaistė, o papildomoje atkarpoje iniciatyva jau priklausė šeimininkų komandai.

Ulanovas per 13 minučių į krepšį neatakavo, atliko rezultatyvų perdavimą, 2 sykius suklydo ir surinko -1 naudingumo balą.

„Buyukcekmece“: Karvelas Andersonas 25, Matthew Farrellas 21 (7 rez. perd., 23 naud. bal.), Devinas Oliveris (10 atk. kam.) ir Abodunrinas Olaseni po 12, Osiridas Eldrige'as 11.

„Fenerbahče“: Lorenzo Brownas 21, Jarellas Eddie 17, Janas Vesely 16 (24 naud. bal.), Kenanas Sipahi 12.

Is ulanovo tik ginyba o ji puolime isnaudot yra issukis. Kita sezona feneris ji spirs lauk abipusiu susitarimu ale
2020-12-02
+1
As
Oj grįš kaip ir visi galvojo į Žalgirį, manau už 250k i sezoną jam per akis.
2020-12-01
-1
Nu va
Dbr zali gales ramiai siulyt jam 200k max i sezona ir atgros zalgiri kokius 5metus,nes rodo kad nevertas ne puse to ka gauna dabar, kiek jau rungtyniu is eiles 0 ar 2taskai? Visos turbut