Galingai rungtyniavęs „Armani Exchange“ sutriuškino bedantį puolimą demonstravusią ALBA

2020-12-01 23:33

Nuotr.: BasketNews.lt/D.Lukšta
Nuotr. BasketNews.lt/D.Lukšta

Šeštąją pergalę pajėgiausiame Senojo žemyno turnyre iškovojo Milano „Armani Exchange“ (6-3).

12
18
5
100%
4/4

Etorre Messinos auklėtiniai savo aikštelėje 75:55 (19:13, 23:9, 22:19, 11:14) sutriuškino Berlyno ALBA krepšininkus (3-7).

Rungtynes geriau pradėjo svečiai, kurie po Johanneso Thiemanno dvitaškio įsiveržė į priekį (13:11), tačiau netrukus Milano krepšininkai surengė galingą spurtą 16:0 ir po Kyle'o Hineso dvitaškio susikrovė 14 taškų pranašumą (37:23).

Prieš ilgąją pertrauką Messinos auklėtiniai dar labiau padidino apsukas ir po Shavono Shieldso dvitaškio nutolo per 20 taškų (42:22). Per antrąjį kėlinį ALBA sukrapštė 9 taškus.

Trečiajame kėlinyje „Armani Exchange“ ir toliau rūko į priekį bei po Sergio Rodriguezo baudų metimų buvo pasiekta rekordinė – 27 taškų persvara (61:34).

Paskutinysis rungtynių ketvirtis tapo formalumu. Aito Garcia Reneseso auklėtiniams pavyko šiek tiek sumažinti deficitą, tačiau triuškinančia pergale džiaugėsi „Armani Exchange“ krepšininkai (75:55).

Italų gretose naudingumu išsiskyrė Rodriguezas. El Chacho per 16 minučių pelnė 12 taškų (1/2 dvit., 2/3 trit., 4/4 baud.), atkovojo 2, perėmė ir prarado po 1 kamuolį, atliko 5 rezultatyvius perdavimus bei surinko 18 naudingumo balų.

ALBA krepšininkų nuo pralaimėjimo neišgelbėjo naudingas Luke'as Sikma. Amerikietis per 26 minutes pelnė 6 taškus (1/2 dvit., 4/4 baud.), atkovojo 9 ir prarado 5 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus bei surinko 15 naudingumo balų.

„Armani Exchange“: Kevinas Punteris 14, Sergio Rodriguezas (5 rez. perd.) ir Zachas LeDay po 12, Malcolmas Delaney 9 (4 atk. kam.), Shavonas Shieldsas 7, Kyle'as Hinesas ir Vladimiras Micovas po 5.

ALBA: Peytonas Siva (1/7 dvit., 1/5 trit., 4 kl.) ir Maodo Lo po 11, Louisas Olinde 8 (7 atk. kam.), Luke'as Sikma (9 atk. kam., 5 rez. perd.) ir Johannesas Thiemannas  (5 atk. kam.) po 6.