„Barcelona“ nepasigailėjo Dimšos ekipos

2020-12-06 22:45
Nuotr.: ZUMAPRESS.com-Scanpix

Triuškinamą pergalę vietinėse pirmenybėse iškovojo Šarūno Jasikevičiaus treniruojama „Barcelona“ (10-3).

Katalonai savo aikštėje 91:63 (24:12, 29:18, 18:13, 20:20) sutriuškino Tomo Dimšos atstovaujamą Las Palmo „Gran Canaria“ (2-10).

Šeimininkai nuo pirmųjų minučių pabėgo į priekį ir greitai susikrovė dviženklę persvarą (24:12), o į pertrauką išėjo ilsėtis triuškindami savo varžovus – 53:30.

Antroje mačo dalyje rungtynių likimas abejonių nebekėlė ir pagrindiniai šeimininkų krepšininkai gavo papildomų poilsio minučių.

Dimša svečiams per 16 minučių pelnė 5 taškus (1/3 dvit., 1/6 trit.), atkovojo 3 kamuolius ir surinko -1 naudingumo balą.

Jauniesiems žaidėjams daugiau laiko leidęs pasireikšti Jasikevičius išskirstė minutes visiems 12 mačui registruotiems krepšininkams, o rezultatyviausiai iš jų žaidė Pierre'as Oriola.

Ispanas nugalėtojams per 18 minučių įmetė 14 taškų (4/4 dvit., 2/2 trit.), atkovojo 2 kamuolius bei surinko 12 naudingumo balų.

„Barcelona“: Pierre'as Oriola 14, Artiomas Pustovijus 10, Leandro Bolmaro 9, Nikola Mirotičius (14 min.), Nickas Calathes (12 min.) ir Cory Higginsas (15 min.) po 8.

„Gran Canaria“: Stanas Okoye 11, Mattas Costello 10, Andrew Albicy ir Olekas Balcerowskis po 8.