Barselonoje karaliavę „Olympiakos“ krepšininkai parklupdė Jasikevičiaus kariauną

2020-12-08 22:01

Nuotr.: Zuma Press-Scanpix
Nuotr. Zuma Press-Scanpix

Pirėjo „Olympiakos“ (6-5) dviejų pralaimėjimų seriją Eurolygoje nutraukė skambia pergale.

15
23
100%
6/6
10

Nuo mačo pradžios iniciatyvą perėmę Georgio Bartzoko auklėtiniai išvykoje 96:88 (26:17, 25:30, 21:16, 24:25) palaužė „Barcelonos“ (9-3) krepšininkus.

Graikai dvikovą pradėjo spurtu 12:0, o 8-ąją minutę komandas jau skyrė 15 taškų (26:11) ir nors Šarūno Jasikevičiaus kariaunai pavyko dar iki pertraukos apkarpyti varžovų pranašumą (47:51), „Oly“ vėl pabėgo trečiajame kėlinyje – 63:50.

35-ąją minutę Nikola Mirotičius trumpam išlygino rezultatą (77:77), tačiau Graikijos klubas dar kartą sužaidė sėkmingą atkarpą ir po Kosto Slouko metimo, likus 38 sekundėms, įgijo 7 taškų persvarą – 91:84.

„Barca“ dar bandė grįžti į rungtynes naudodami pražangų taktiką, tačiau galutinai jų šansus išsigelbėti sužlugdė Jasikevičiaus techninė pražanga.

Nugalėtojus į pergalę atvedė Kostas Sloukas – 15 taškų (3/7 dvit., 1/7 trit., 6/6 baud.), 10 rezultatyvių perdavimų ir 23 naudingumo balai per 33 minutes.

Šeimininkų gretose rezultatyviausiai žaidęs Mirotičius per 24 aikštėje praleistas minutes įmetė 16 taškų (5/6 dvit., 2/4 trit.), atkovojo 3 kamuolius ir surinko 19 naudingumo balų.

„Barcelona“: Nikola Mirotičius 16 (5/6 dvit.), Brandonas Daviesas 15 (4/10 dvit.), Adamas Hanga 10, Kyle'as Kuricas ir Nickas Calathes po 9.

„Olympiakos“: Hassanas Martinas 17 (8/13 dvit., 8 atk. kam., 20 naud. bal.), Shaquielle'as McKissicas 16, Kostas Sloukas 15 (6/6 baud., 10 rez. perd., 23 naud. bal.), Kostas Papanikolaou 11, Sasha Vezenkovas 10.

In vino veritas
Nu ziauriai gaila, kad Zalgiriui nepavyko Barcos Kaune pasigaut. Ir jei ne tas totaliai tragiskas trajaku pataikymas butu buve galima visai rimtai galvot apie pergale, nepaisant visu kitu dalyku. O Barcos zaidimas tikrai atrodo kazkoks issiderines. Idomu, kame saknys?
2020-12-09
+1
Gynyba
Barcos zaidimmas isiderino Gynyba neideali nevisur Motyvuoti Atrodo energyjos trukumas
2020-12-09
+1
asas
Nebus saras elitinis treneris su superstarsais niekada..nes reikia bsk ant zemes nusileist..Shilleris dabar su barca eitu 10:0