Kulbokos ir Minioto ekipa po dramatiškos kovos triumfavo prieš „Fortitudo“

2020-12-08 23:37
Nuotr.: FIBA

Pirmąją pergalę FIBA Čempionų lygos F grupėje iškovojo Arnoldo Kulbokos ir Regimanto Minioto atstovaujamas Bilbao „RETAbet Basket“ (1-2) klubas.

Ispanijos ekipa išvykoje 69:64 (15:18, 20:23, 17:5, 17:18) parklupdė Bolonijos „Fortitudo“ (0-2) krepšininkus.

Iki rungtynių pabaigos likus minutei 60:58 pirmavo šeimininkai, tačiau netrukus Jaylonas Brownas smeigė tritaškį, kitoje atakoje pridėjo du baudų metimus ir likus 25 sekundėms išvedė Bilbao ekipą į priekį (63:60).

Matteo  Fantinelli
19 MIN
Ludde  Hakanson
20 MIN
Ethan  Happ
22 EFF
53% 2P%
11 EFF
57% 2P%

Netrukus Ethanas Happas atsakė dvitaškiu (62:63), tačiau likus 16 sekundžių nesportinę pražangą užsidirbęs Tre'Shaunas Fletcheris palaidojo savo Bolonijos klubo šansus iškovoti pergalę.

Miniotas buvo vienas pagrindinių pergalės kalvių ir antras pagal naudingumą „RETAbet Basket“ žaidėjas. Lietuvis per 22 minutes pelnė 8 taškus (4/6 dvit.), atkovojo 8 bei prarado 1 kamuolį, 1 kartą prasižengė ir surinko 13 naudingumo balų (be išpr. ir gautų pražangų).

Kulboka per 18 minučių įmetė 2 taškus (1/5 dvit., 0/2 trit.), atkovojo 5 bei perėmė 3 kamuolius ir surinko 4 naudingumo balus.

„Fortitudo“: Ethanas Happas 19 (10 atk. kam., 25 naud. bal.), Pietro Aradori 12 (2/9 trit.) ir Wesley Saundersas po 12, Tre'Shaunas Fletcheris 6, Stefano Mancinelli 5.

„RETAbet Basket“: Jaylonas Brownas ir Felipe Dos Anjos (10 atk. kam.) po 11, Goran Huskič 9 (6 atk. kam.), Regimantas Miniotas ir Ludde Hakansonas po 8.