Lietuviškoji „Parma“ Vieningoje lygoje iškovojo antrąją pergalę paeiliui

2020-12-12 16:03
Nuotr.: Facebook.com
Nuotr. Facebook.com

Kazio Maksvyčio treniruojama Permės „Parma“ (4-3) pratęsė sėkmingą pasirodymą Vieningoje lygoje.

Gimimo vieta: Kaunas, Lietuva

Permės klubo krepšininkai Baltarusijoje 78:65 (22:14, 15:14, 17:21, 24:16) parklupdė Minsko „Cmoki“ (1-6) ir iškovojo antrąją pergalę paeiliui.

Nugalėtojams Eigirdas Žukauskas per 26 minutes pelnė 12 taškų (3/4 dvit., 2/4 trit.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, suklydo 3 kartus ir surinko 19 naudingumo balų.

Adas Juškevičius „Parma“ klubui per 30 minučių pridėjo 6 taškus (3/7 dvit., 0/2 trit.), atliko 5 rezultatyvius perdavimus, padarė 4 klaidas bei surinko 6 naudingumo balus.

Šeimininkų gretose antrąsias rungtynes žaidęs Arciomas Parachouskis per 17 minučių įmetė 8 taškus (2/5 dvit., 4/8 baud.), atkovojo 4 kamuolius bei surinko 5 naudingumo balus.

„Cmoki“: Robertas Lowery 14, Andrejus Rahozenka 11, Arciomas Parachouskis ir Krisas Clyburnas po 8.

„Parma“: Glebas Šeiko 14, Eigirdas Žukauskas 12 (8 atk. kam.), Vladimiras Ivlevas ir Konstantinas Bulanovas po 10.

L
Na va Parakhouski gero įžaidėjo neturi tai ir taškų nepelno ir jei ne Krameris jis nebūtų taip žibėjęs