Puikus Kalniečio ir Kuzminsko duetas triuškino Gudaičio vedamą „Zenit“

2020-12-13 16:41
Nuotr.: BNS
Nuotr. BNS

Savo sąlygas diktavusi Krasnodaro „Lokomotiv“ (7-3) su Mantu Kalniečiu ir Mindaugu Kuzminsku priešakyje išrašė Sankt Peterburgo „Zenit“ (7-1) komandai pirmąjį pralaimėjimą VTB Vieningoje lygoje.

Jevgenijaus Pašutino vadovaujama ekipa savo aikštėje laimėjo 96:81 (21:21, 21:15, 25:22, 29:23).

Kuzminskas per 26 minutes įmetė 20 taškų (7/9 dvit., 1/3 trit., 3/3 baud.), atkovojo 6 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 3 pražangas ir surinko 24 naudingumo balus.

GM: 10

Kalnietis rungtyniavo 30 minučių, pasižymėjo 7 taškais (2/2 dvit., 1/2 trit.), išdalijo net 12 rezultatyvių perdavimų, sugriebė 2 ir perėmė 1 kamuolį, 3 kartus suklydo bei užfiksavo 18 balų naudingumą.

„Zenit“ į priekį vedęs Artūras Gudaitis per 21 minutę pelnė 18 taškų (5/9 dvit., 8/9 baud.), atkovojo 9 kamuolius, išprovokavo 5 pražangas ir surinko 21 naudingumo balą.

Likus trims minutėms Kuzminskui pataikius dvitaškį, „Lokomotiv“ persvarą siekė rekordines aukštumas – 91:69.

„Lokomotiv“: Jordanas Crawfordas 23, Mindaugas Kuzminskas 20 (7 atk. kam.), Reggie Lynchas 16, Kevinas Hervey 12 (10 atk. kam.).

„Zenit“: Artūras Gudaitis 18, K.C. Riversas (3/9 trit.) ir Austinas Hollinsas (4/7 trit.) – po 15, Andrejus Zubkovas 10.