Dubljevičiaus vedama „Valencia“ šventė pergalę Pirėjuje

2020-12-16 23:24

Nuotr.: ZUMAPRESS.com
Nuotr. ZUMAPRESS.com

Bojanas Dubljevičius sužaidė geriausias sezono rungtynes, o jo vedama „Valencia“ (9-5) šventė antrąją pergalę paeiliui Eurolygoje.

20
29
67%
6/9
9

Šį kartą Ispanijos klubas išvykoje 96:85 (25:16, 27:23, 24:26, 20:20) privertė kapituliuoti Pirėjo „Olympiakos“ (7-6) ekipą.

Svečiai jau pirmosiomis minutėmis įgijo dviženklį pranašumą (21:11), o trečiojo kėlinio viduryje jų persvara siekė 16 taškų – 62:46.

Kosto Slouko į priekį tempiami šeimininkai ketvirtojo kėlinio pradžioje sugebėjo sumažinti deficitą iki vienženklio (72:80), tačiau, kaip paaiškėjo vėliau, tai buvo viskas, ką rungtynėse sugebėjo sukurti „Oly“.

Nugalėtojus į priekį vedęs Dubljevičius per 23 minutes įmetė 20 taškų (6/9 dvit., 2/3 trit., 2/2 baud.), atkovojo 9 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 29 naudingumo balus.

Šeimininkų gretose išsiskyręs Sloukas per 33 minutes įmetė 18 taškų (0/2 dvit., 4/8 trit., 6/6 baud.), atliko 7 rezultatyvius perdavimus ir surinko 21 naudingumo balą.

„Olympiakos“: Kostas Sloukas 18 (4/8 trit., 7 rez. perd., 21 naud. bal.), Shaquielle'as McKissicas 16 (4/10 dvit.), Saša Vezenkovas (7 atk. kam., 22 naud. bal.) ir Livio Jeanas-Charlesas (7 atk. kam., 22 naud. bal.) po 14.

„Valencia“: Bojanas Dubljevičius 20 (6/9 dvit., 9 atk. kam., 29 naud. bal.), Derrickas Williamsas 16, Nikola Kaliničius 14, Mike'as Tobey 12, Klemenas Prepeličius 11.

Obama
Dublevicius siuo metu tikrai geriausias eurolygos centras :) Jei dar gynyboj tiek isbezdetu, kiek puolime.