Lietuvių tritaškiai neišgelbėjo „Parma“ nuo pralaimėjimo

2020-12-17 18:46
Nuotr.: TASS-Scanpix
Nuotr. TASS-Scanpix

Dramatišką nesėkmę VTB Vieningoje lygoje patyrė Permės „Parma“ (4-4) komandą.

Adas Juškevičius ir Eigirdas Žukauskas lemiamu metu tritaškiais įžiebė viltį Kazio Maksvyčio vadovaujamai ekipai, tačiau paskutinis Žukausko šūvis tikslo nepasiekė ir „Parma“ savo aikštėje 83:84 (24:16, 24:35, 20:19, 16:14) krito prieš Nur-Sultano „Astaną“ (3-6).

Dvikovą starto penkete pradėjęs Juškevičius per 24 minutes įmetė 15 taškų (2/6 dvit., 3/7 trit., 2/2 baud.), atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir surinko 14 naudingumo balų.

Gimimo vieta: Kaunas, Lietuva

Nuo suolo pakilęs Žukauskas rungtyniavo 33 minutes, pelnė 11 taškų (0/1 dvit., 3/5 trit., 2/2 baud.), sugriebė 8 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei užfiksavo 17 balų naudingumą.

Prieš prasidedant priešpaskutinei rungtynių minutei „Parma“ atsilikinėjo penkiais taškais – 77:82, bet tada tritaškį įsmeigė Juškevičius – 80:82.

Kitoje atakoje Martins Mejers pataikė dvitaškį, į kurį Žukauskas atsakė tritaškiu ir Maksvyčio kariaunos atsilikimas tesiekė tašką – 83:84.

Michaelui Thompsonui prametus, Žukauskas atkovojo kamuolį gynyboje likus aštuonioms sekundėms, tačiau jo atliktas paskutinis metimas tikslo nepasiekė ir Permės komanda skaudžiai pralaimėjo.

„Parma“: Lorenzo Williamsas (4/8 trit.) ir Adas Juškevičius (3/7 trit.) – po 15, Vladimiras Ivlevas 12, Eigirdas Žukauskas 11 (8 atk. kam.), Robertas Johnsonas 10.

„Astana“: Jeremiah Hillas 21 (7/11 trit.), Devynas Marble'as 16, Martins Mejers 14, Ojars Silinš 12.