Dviženklę persvarą išbarstęs „Armani Exchange“ paskutinėmis sekundėmis triumfavo Stambule

2020-12-17 21:26
Nuotr.: BasketNews.lt/D. Lukšta

Devintąją pergalę Eurolygoje iškovojo Milano „Armani Exchange“ (9-5). Etorre Messinos auklėtiniai išvykoje 72:69 (20:20, 26:11, 6:21, 20:17) nugalėjo Stambulo „Anadolu Efes“ (7-8) krepšininkus.

Iki rungtynių pabaigos likus minutei Milano ekipa pirmavo 71:67, tačiau Bryantas Dunstonas realizavo abi baudas (69:71), Sergio Rodriguezas buvo netikslus ir Vasilje Micičiui atsirado proga išplėšti pergalę, tačiau jo tritaškis likus 5 sekundėms buvo netikslus.

Netrukus Dunstonas prasižengė, o likus 3 sekundėms prie baudų linijos stojęs Malcolmas Delaney pataikė tik vieną baudą (82:79) ir šeimininkai turėjo progą išlyginti rezultatą, tačiau Micičiui vėl nepavyko pataikyti tritaškio.

11
15
100%
2/2
2

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo Kevinas Punteris. Amerikietis per 24 minutes pelnė 18 taškų (2/6 dvit., 4/4 trit., 2/3 baud.), atkovojo 2, prarado bei perėmė po 1 kamuolį ir surinko 15 naudingumo balų.

Antrojo kėlinio pradžioje švieslentėje degė lygus rezultatas – 24:24, tačiau svečiai iš Milano surengė įspūdingą atkarpą 22:7 ir po Delaney tritaškio prieš ilgąją pertrauką įgijo 15 taškų pranašumą (46:31).

Tačiau šeimininkai pasiduoti neketino, trečiajame kėlinyje atsakė spurtu 15:0 ir po Adrieno Moermano dvitaškio rezultatas jau buvo lygus (46:46).

Iki rungtynių pabaigos likus 6 minutėms Atamano auklėtiniai surengė mini atkarpą 6:2 ir po taiklus Chriso Singletono tolimo šūvio pirmavo 6 taškais (65:59), tačiau „Armani Exchange“ atsakė spurtu 12:2 ir po Punterio dvitaškio likus 2 minutėms turėjo 4 taškų pranašumą (71:67).

„Anadolu Efes“: Vasilije Micičius 20 (4/7 trit., 8 atk. kam., 5 rez. perd., 6 kl.), Rodrigue’as Beaubois 13 (3/5 trit.), Bryantas Dunstonas 11 (8 atk. kam.), Krunoslavas Simonas 9, Adrienas Moermanas 6.

„Armani Exchange“: Kevinas Punteris 18 (4/4 trit.), Shavonas Shieldsas 11 (5 atk. kam.), Malcolmas Delaney 10, Zachas LeDay ir Kyle’as Hinesas (7 atk. kam.) po 8, Luigi Datome 7.