Galingą spurtą rungtynių pabaigoje surengęs „Panathinaikos“ nušlavė ALBA

2020-12-17 23:07
Nuotr.: „BasketNews.lt“/D. Lukšta
Nuotr. „BasketNews.lt“/D. Lukšta

Penktąją pergalę Eurolygoje iškovojo Atėnų „Panathinaikos“ (5-9).

Geogrios Vovoro auklėtiniai namuose 92:69 (25:18, 14:14, 27:20, 26:17) nugalėjo Berlyno ALBA (6-8) krepšininkus.

Rungtynes geriau pradėjo šeimininkai, kurie pirmojo kėlinio pabaigoje surengė spurtą 6:0 ir po Aarono White'o tritaškio įgijo 7 taškų pranašumą (25:18).

12
22
100%
4/4
4

Mačo lūžis įvyko po ilgosios pertraukos, kuomet graikai surengė atkarpą 10:4 ir po Nemanja Nedovičiaus tolimo šūvio įgijo 15 taškų pranašumą (60:45).

Iki rungtynių pabaigos likus 5 minutėms ALBA spurtavo ir po Nielso Giffey tritaškio perkirpo „Pao“ pranašumą pusiau (57:64), tačiau rungtynes Vovo auklėtiniai užbaigė galinga atkarpa 18:2, taip nepalikdami jokių šansų Aito Garcia Reneseso auklėtiniams (92:69).

Rezultatyviausiai Graikijos klubo gretose rungtyniavo Papapetrou, kuris per 29 minutes pelnė 22 taškus (5/7 dvit., 3/7 trit., 3/3 baud.), atkovojo bei perėmė po 3 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir surinko 22 naudingumo balą.

„Panathinaikos“: Ioannis Papapetrou 22 (5/7 dvit.), Howardas Sant-Roosas ir Nemanja Nedovičius (3/9 trit.) po 13, Georgios Papagiannis 12 (6 atk. kam., 4 blk.), Aaronas White'as (8 atk. kam.) ir Marcusas Fosteris po 9.

ALBA: Nielsas Giffey 13 (3/6 trit.), Peytonas Siva (6 rez. perd.) ir Luke‘as Sikma (5 atk. kam.) po 11, Maodo Lo ir Jonas Mattisseckas po 8.