Daugiau nei mėnesį be krepšinio praleidusi „Dzūkija“ į aikštę sugrįžo pergalingai

2020-12-19 19:23

Prieš tai oficialias rungtynes Alytaus „Dzūkijos“ (3-6) krepšininkai žaidė lapkričio 10 dieną prieš „Šilutę“, tačiau laiko veltui neleido. Dzūkai šeštadienio vakarą grįžo į aikštę ir LKL mače namuose 91:77 (19:27, 25:5, 17:22, 30:23) nugalėjo Prienų „CBet“ (4-8).

Alytiškiams LKL tai buvo antroji pergalė iš eilės. 9-oje vietoje esanti „Dzūkija“ pergalių skaičiumi pavijo „Neptūną“, tačiau pastarieji yra sužaidę dvejomis rungtynėmis daugiau.

Prieniškių bloga atkarpa tęsiasi – tai jau penktasis pralaimėjimas iš eilės.

26
29
62%
8/13
78%
7/9

Šeimininkams Kristupas Žemaitis pelnė 26 taškus, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir surinko 29 naudingumo balus. Tai naudingiausios įžaidėjo karjeros rungtynės.

Svečiams Mindaugas Sušinskas pelnė 22 taškus.

Kovą dėl kamuolių „Dzūkija“ laimėjo 43:31 bei antrais bandymais pelnė 17 taškų.

Pirmajame kėlinyje sėkmingiau startavo svečiai ir įgijo 8 taškų pranašumą (27:19), tačiau „Dzūkija“ laiku susiėmė.

Šeimininkai sukurpė spurtą 17:0. Simo Jasaičio ir Giedriaus Staniulio duetas varė į neviltį Manto Šerniaus auklėtinius, o „CBet“ savo pirmuosius taškus antrajame ketvirtyje pelnė tik praėjus 6 minutėms. Galiausiai dzūkai dešimties minučių atkarpą laimėjo 20 taškų persvara ir buvo priekyje 44:32.

Po pertraukos dzūkų gretose prabilo Žemaitis, tačiau svečiai ėmė artėti. Panašų pranašumą laikę alytiškiai ketvirtajame kėlinyje leido „CBet“ priartėti iki 6 taškų.

Svarbiu metu užsikūręs Paolo Marinelli įrideno du tritaškius (85:69), o „Dzūkija“ atgal nebesižvalgė.

„Dzūkija“: Kristupas Žemaitis 26 (6 atk. kam., 8/13 dvit.), Simas Jasaitis 20 (5 atk. kam. 22 naud. bal.), Paolo Marinelli 16, Giedrius Staniulis 14 (10 atk. kam.).

„CBet“: Mindaugas Sušinskas 22, Einaras Tubutis 18 (7 atk. kam., 26 naud. bal.), Marquisas Wrightas 12.