Įspūdingoje „Žalgirio“ ir „Ryto“ dublerių kovoje triumfavo kauniečiai

2020-12-19 21:37

Nuotr.: D. Lukšta
Nuotr. D. Lukšta

Justinas Ramanauskas per paskutines 100 sekundžių pelnė 12 taškų ir Kauno „Žalgirio-2“ (11-4) komandai NKL – VIKINGLOTTO padėjo iškovoti pergalę Vilniuje 93:89 (21:26, 25:24, 20:16, 27:23) prieš vietos „Perlą Energiją“ (4-8).

20
20
88%
7/8
75%
3/4

Iki rungtynių pabaigos likus pustrečios minutės „Perlas Energija“ pirmavo 4 taškais (84:80), toks pat skirtumas tarp komandų buvo ir likus pusantros minutės (86:82).

Tuomet Ramanauskas smeigė tritaškį, kitoje atakoje pridėjo dar vieną tolimą metimą ir likus 51 sekundei jaunieji žalgiriečiai išsiveržė į priekį 88:86.

Justo Šukelio metimas tikslo nepasiekė, o prie baudų metimų linijos stojęs Ramanauskas padvigubino kauniečių persvarą iki 4 taškų (90:86).

Jokūbas Rubinas pataikė tolimą tritaškį atšokus nuo varžovo ir „Perlą Energiją“ priartino iki 1 taško (89:90). Pražanga sustabdytas Mantas Rubštavičius įmetė vieną baudą ir jaunųjų žalgiriečių pranašumą likus 14 sekundžių padidino iki 2 taškų.

Lemiamoje atakoje Jokūbas Rubinas nepataikė iš toli, o Justinas Ramanauskas likus 5 sekundėms pataikė abi baudas ir „Žalgirio-2“ persvarą padidino iki 4 taškų – 93:89. Paskutinis Andreas Kalogiros šūvis tikslo nepasiekė.

Justiną Ramanauską po rungtynių sveikina komandos draugai:

Nugalėtojams J. Ramanauskas per 26 minutes pelnė 20 taškų (2/7 dvit., 3/4 trit., 7/8 baudų).

Vilniaus klube nesustabdomas buvo Jokūbas Rubinas, kuris per 36 minutes surinko 31 tašką (5/6 dvit., 5/9 trit., 6/7 baudų), 4 atkovotus kamuolius, 4 rezultatyvius perdavimus ir 33 naudingumo balus.

Tai buvo rezultatyviausios J. Rubino karjeros rungtynės NKL – VIKINGLOTTO. Mažeikiškis iki tol daugiausiai buvo įmetęs 26 taškus.

„Perlas Energija“: Jokūbas Rubinas 31 (5/6 dvit., 5/9 trit., 33 naud. bal.), Rokas Jocius 17 (5/5 dvit., 2/3 trit.), Justas Šukelis 13, Martynas Pacevičius (10 atk. kam.) ir Adas Šimonis po 11.

„Žalgiris-2“: Justinas Ramanauskas 20 (3/4 trit.), Karolis Babušis 18 (3/4 trit.), Mantas Rubštavičius ir Dominykas Stenionis (3/5 trit.) po 15, Paulius Murauskas 7.

A.
idomus tas treneris smezuojantis klipe, su juodu svarku. is pirmo zvilgsnio morozu morozas, bet gal reikia jaunimui, kad parosytu kaip kapotis, kad nebutu visu charakteriai kaip kuzminsko, o verciau kaip kleizos