Olisevičius buvo rezultatyviausias mačo žaidėjas, tačiau jo klubas Vokietijoje patyrė nesėkmę

2020-12-22 23:56
Nuotr.: imago images/Eibner-Scanpix
Nuotr. imago images/Eibner-Scanpix

Nepaisant puikaus Osvaldo Olisevičiaus pasirodymo, jo atstovaujamas Bairoito „Medi“ (3-5) klubas Vokietijos pirmenybėse patyrė trečiąjį pralaimėjimą paeiliui.

Raoulo Kornerio auklėtiniai namuose 87:93 (24:23, 27:21, 14:24, 22:25) krito prieš Viurcburgo „Oliver Baskets“ (3-5) krepšininkus.

Iki rungtynių pabaigos likus 6 minutėms svečiai dar turėjo pranašumą savo rankose (77:75), tačiau Viurcburgo krepšininkai surengė spurtą 14:4 ir po Tysono Wardo dvitaškio likus 2 minutėms nutolo per 8 taškus (89:81). Šios persvaros lietuvio ekipa per likusį laiką panaikinti nesugebėjo.

Nepaisant pralaimėjimo, Olisevičius buvo rezultatyviausias „Medi“ žaidėjas. Lietuvis per 28 minutes pelnė 20 taškų (5/7 dvit., 1/2 trit., 7/7 baud.), perėmė bei prarado po 1 kamuolį, blokavo 1 varžovo metimą ir 3 kartus prasižengė.

„Medi“: Osvaldas Olisevičius 20 (7/7 baud.), Frankas Bartley 19 (6 kl.), Andreasas Seiferthas 12, Bastianas Dorethas 10, Matthew Tiby 9.

„Oliver Baskets“: Justinas Searsas 19 (6/8 dvit.), Cameronas Huntas 15 (5/8 dvit.), Tysonas Wardas 14, Brekkottas Chapmanas ir Alexas Kingas po 13.