Lemiamas Mitchello metimas parbloškė „Thunder“

2020-12-29 07:25
Nuotr.: AFP – Scanpix

Donovano Mitchello tikslus lemiamas metimas įrašė pirmąją sezono nesėkmę Oklahomos „Thunder“ (1-1) klubui.

Namuose žaidusi „Thunder“ po atkaklios kovos 109:110 (24:22, 28:27, 35:35, 22:26) pripažino Jutos „Jazz“ (2-1) pranašumą.

Likus pusaštuntos minutės šeimininkai dar užtikrintai pirmavo (100:93), tačiau „Jazz“ spurtavo 11:0 ir viskas sprendėsi paskutinėmis minutėmis – 104:100.

20
29
9
67%
6/9

Prieš prasidedant paskutinei rungtynių minutei, Luguentzas Dortas tritaškiu išvedė „Thunder“ į priekį (109:108), tačiau lemiamas žodis rungtynėse priklausė Mitchellui.

Gynėjas, prasiveržęs arčiau krepšio, pelnė sunkius du taškus ir paliko varžovams 7 sekundes išsibelbėjimui (110:109), tačiau lemiamas Shai Gilgeouso-Alexanderio metimas tikslo nepasiekė.

„Jazz“ paskutinį kartą išvykoje prieš „Thunder“ laimėjo 2010-aisiais, o po šio laimėjimo sekė 17 Oklahomos klubo pergalių serija namuose.

Mačo herojumi tapęs Mitchellas per 35 minutes įmetė 20 taškų (6/13 dvit., 2/10 trit., 2/4 baud.), atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir suklydo 3 kartus.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidęs Bojanas Bogdanovičius per 35 minutes pasižymėjo 23 taškais (3/8 dvit., 5/9 trit., 2/2 baud.) ir 3 atkovotais kamuoliais.

„Thunder“: Luguentzas Dortas 26 (5/7 trit.), Shai Gilgeousas-Alexanderis 23 (9/21 met.), George'as Hillas 14, Alas Horfordas 11.

„Jazz“: Bojanas Bogdanovičius 23 (5/9 trit.), Mike'as Conley (8/15 met., 10 atk. kam., 9 rez. perd.) ir Donovanas Mitchellas (8/23 met.) po 20, Jordanas Clarksonas 16, Rudy Gobertas 12 (10 atk. kam., 4 blk.).