37-erių Carrollo tolimos bombos pribaigė „Anadolu Efes“

2020-12-29 21:21
Nuotr.: BasketNews.lt/D. Lukšta

Jaycee Carrollo tritaškiai nuliejo Madrido „Real“ (12-5) klubui pergalingą kelią Eurolygoje į 2021-uosius metus.

Prasidėjus paskutinei rungtynių minutei 37-erių amerikietis dukart paeiliui įskraidino tolimą metimą ir Pablo Laso auklėtiniai klampiose išvykos rungtynėse 73:65 (13:20, 18:17, 21:14, 21:14) įveikė Stambulo „Anadolu Efes“ (8-9) ir laimėjo šeštąjį kartą paeiliui.

Carrollas iki lemiamo momento buvo prametęs du tritaškius, o pataikyti pergalingi metimai – vieninteliai per 16 žaidimo minučių.

10
14
6
100%
2/2

Po jų „Real“, likus žaisti 18 sekundžių, pirmavo 71:65, tada Bryantas Dunstonas prasižengė puolime, Fabienas Causeur pataikė abi baudas ir įtvirtino svečių pergalę – 73:65.

„Anadolu Efes“ žvaigždė Shane'as Larkinas iš žaidimo pataikė 3 iš 11 metimų, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus suklydo ir per 29 minutes užfiksavo tik 6 balų naudingumą.

Rezultatyviausiai šeimininkų gretose rungtyniavusio Vasilije Micičiaus sąskaitoje – 16 taškų (5/10 dvit., 0/6 trit., 6/7 baud.), 5 atkovoti kamuoliai, 5 rezultatyvūs perdavimai, 4 klaidos, 6 išprovokuotos pražangos ir 13 naudingumo balų.

Turkijos grandas pirmąjį varžybų ratą užbaigė laimėdamas tik kartą per paskutiniąsias penkerias rungtynes.

„Anadolu Efes“: Vasilije Micičius 16 (0/6 trit., 4 kld.), Bryantas Dunstonas ir Rodrigue'as Beaubois (3/4 trit.) – po 9, Adrienas Moermanas 8.

„Real“: Fabienas Causeur 15, Trey Thompkinsas 13, Nicolas Laprovittola 10.