ASVEL sutriuškinęs „Fenerbahče“ klubas iškovojo antrąją pergalę paeiliui

2020-12-30 21:29
Nuotr.: Imago Images-Scanpix

Sėkmingai 2020-uosius Eurolygoje užbaigė Edgaro Ulanovo atstovaujama Stambulo „Fenerbahče“ (7-10).

Igorio Kokoškovo auklėtiniai namuose 81:59 (15:19, 23:13, 21:10, 22:17) sutriuškino Vilerbano ASVEL (5-11) klubą ir iškovojo antrąją pergalę paeiliui.

Ulanovas aikštėje praleido 13 minučių ir per jas pelnė 2 taškus (1/2 dvit., 0/1 trit.), atkovojo ir perėmė po kamuolį, 2 kartus prasižengė, išprovokavo 3 oponentų nuobaudas ir surinko 3 naudingumo balus.

16
15
100%
2/2
50%
4/8

Antrojo ketvirčio pradžioje svečiai turėjo 6 taškų persvarą (23:17), bet tuomet „Fenerbahče“ kėlinį užbaigė atkarpa 21:9 ir perėmė iniciatyvą – 38:32.

Galutinai šeimininkai atitrūko trečiojo kėlinio pabaigoje, užbaigę jį spurtu 11:2 – 59:42.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo po 16 taškų pelnę Janas Vesely (8/13 dvit.) ir Marko Guduričius (4/8 dvit., 2/4 trit., 2/2 baud.). Serbas su 15 efektyvumo balų buvo naudingiausias mačo žaidėjas.

ASVEL šiose rungtynėse vertėsi be dviejų pagrindinių priekinės linijos žaidėjų – Moustapha Fallo ir Guerschono Yabuseles.

„Fenerbahče“: Marko Guduričius ir Janas Vesely (8/13 dvit.) po 16, Melihas Mahmutoglu ir Nando De Colo po 12.

ASVEL: Davidas Lighty 11, Norrisas Cole'as 10 (2/8 dvit.), Allerikas Freemanas 9.