Charakterį parodžiusi AEK su Mačiuliu Čempionų lygoje krito prieš Holono klubą

2021-01-05 19:57
Nuotr.: FIBA

Antrąjį pralaimėjimą Čempionų lygoje patyrė Jono Mačiulio atstovaujamas Atėnų AEK (3-2).

Iliaso Papatheodorou auklėtiniai išvykoje po atkaklios kovos 71:77 (19:18, 13:20, 21:17, 18:22) krito prieš Holono „Hapoel“ (3-2) krepšininkus.

Pirmąją tarpusavio akistatą lapkričio mėnesį 4 taškų pranašumu laimėjo AEK (100:96). Šį vakarą Izraelio klubas atsirevanšavo 6 taškais ir turėdama geresnį bendrą taškų santykį perėmė C grupės lyderio poziciją.

16
20
13
2

Mačiulis per 27 minutes pelnė 6 taškus (0/1 dvit., 2/6 trit.), atkovojo bei prarado po 2 kamuolius, blokavo 1 metimą ir surinko 2 naudingumo balus.

Trečiojo kėlinio pabaigoje šeimininkai spurtavo ir po Isaiah Mileso dviejų tolimų metimų paeiliui įgijo dviženklę persvarą (51:41). Pajutę pavojaus signalą, graikai atsakė atkarpa 10:2 ir po dviejų iš eilės Mačiulio tritaškių AEK kvėpavo varžovams į nugaras (51:53).

Iki rungtynių pabaigos likus 3 minutėms švieslentėje degė lygus rezultatas, tačiau „Hapoel“ spurtavo 10:0 ir po Chriso Johnsono dėjimo rungtynių baigtis tapo aiški (77:67).

Nugalėtojų gretose galingą dvigubą dublį surinko Johnsonas, kuris per 36 minutes pelnė 16 taškų (4/7 dvit., 2/5 trit., 2/3 baud.), atkovojo 13, perėmė bei prarado po 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 4 kartus prasižengė ir surinko 24 naudingumo balus.

„Hapoel“: Tyrusas McGee 18 (7/10 dvit.), Chrisas Johnsonas 16 (13 atk. kam.), Isaiah Milesas (4/6 trit.) ir Maxime'as De Zeeuwas (5 atk. kam.) po 12.

AEK: Keithas Langfordas 19 (13/14 baud.), Dimitris Moraitis 10, Yanickas Moreira 9 (9 atk. kam.).