Vienas geriausių rungtynių sužaidusį LaMelo užgožė karjeros pasirodymą surengęs Haywardas

2021-01-07 08:08
Nuotr.: AFP-Scanpix

LaMelo Ballas vis drąsiau jaučiasi ant Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) parketo.

Vienas geriausių rungtynių sužaidęs LaMelo prisidėjo prie Šarlotės „Hornets“ (3-5) pergalės svečiuose 102:94 (27:11, 32:29, 22:27, 21:27) prieš Atlantos „Hawks“ (4-4) krepšininkus.

LaMelo nugalėtojams per 23 minutes pelnė 16 taškų (4/7 dvit., 2/5 trit., 2/2 baud.), atkovojo 8 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus. Gynėjui tai buvo antros pagal rezultatyvumą geriausios rungtynės šį sezoną.

44
39
83%
10/12
69%
11/16

Vis dėlto ryškiausia mačo žvaigžde tapo Gordonas Haywardas – 44 taškai (11/16 dvit., 4/9 trit., 10/12 baud.) ir 7 atkovoti kamuoliai per 39 minutes.

„40 taškų nebuvau pelnęs net studentų laikais. Mano komandos draugai atliko nuostabų darbą surasdami mane laisvą“, – džiaugėsi Haywardas.

Svečiai nuo rungtynių pradžios perėmė kontrolę ir antrojo kėlinio pradžioje triuškino varžovus (31:11), o prasidėjus lemiamai atkarpai dar turėjo 16 taškų pranašumą – 83:67.

Vis dėlto „Hawks“ sugebėjo atkurti intrigą ir likus pusšeštos minutės persvėrė rezultatą – 86:85.

Lemiamas žodis priklausė Haywardui, kuris pelnė 7 taškus paeiliui (92:86), o prieš prasidedant paskutinei minutei dvitaškiu įtvirtino savo komandos pergalę – 97:90.

Šeimininkų klube mačas nesusiklostė lyderiui Trae Youngui. Lygos žvaigždė per 35 minutes sukrapštė 7 taškus (2/6 dvit., 0/3 trit., 3/3 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir suklydo 7 kartus.

„Hawks“: Johnas Collinsas 23 (9/16 dvit., 11 atk. kam.), Kevinas Huerteris 19, De'Andre Hunteris 17.

„Hornets“: Gordonas Haywardas 44 (11/16 dvit., 10/12 baud.), LaMelo Ballas 16 (8 atk. kam.), Terry Rozieras 14, Devonte Grahamas 11.