Tobulas Ulanovo gimtadienis: Browno metimas atnešė „Fenerbahče“ pergalę Belgrade

2021-01-07 22:03
Nuotr.: KKF-Scanpix

Edgaras Ulanovas per savo 29-ąjį gimtadienį gavo įspūdingą dovaną – jo atstovaujamas Stambulo „Fenerbahče“ (8-10) klubas Eurolygoje aidint sirenai išplėšė pergalę.

Igorio Kokoškovo auklėtiniai išvykoje 73:71 (18:22, 20:17, 15:14, 20:10) palaužė Belgrado „Crvena Zvezda“ (6-12) krepšininkus.

Likus minutei Dyshawnas Pierre'as baudų metimais išlygino rezultatą (71:71), abi komandos apsikeitė netiksliomis atakomis ir paskutinį šansą turėjo Stambulo ekipa.

13
19
100%
4/4
75%
3/4

Iki mačo pabaigos likus 5 sekundėms kamuolys atsidūrė Browno rankose, kuris su sirena paleido metimą viena ranka ir šis skrodė tinklelį, atnešdamas svečiams dramatišką pergalę (73:71).

Pergalingas metimas:

Ulanovas per 14 minučių pelnė 7 taškus (2/2 dvit., 1/2 trit.), atkovojo bei perėmė po 1 kamuolį, 1 sykį prasižengė ir surinko 7 naudingumo balus.

Tai buvo rezultatyviausios lietuvio rungtynės Eurolygoje nuo spalio 16 dienos, kuomet puolėjas į Miuncheno „Bayern“ krepšį įmetė 10 taškų.

Naudingiausiai svečių gretose rungtyniavo Pierre'as, kuris per 25 minutes pelnė 13 taškų (3/4 dvit., 1/3 trit., 4/4 baud.), atkovojo 3 bei perėmė 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 19 naudingumo balų.

„Crvena Zvezda“ nuo pralaimėjimo neišgelbėjo galingas O'Bryanto pasirodymas. Amerikietis per 28 minutes pelnė 17 taškų (4/7 dvit., 1/4 trit., 6/6 baud.), atkovojo 10, perėmė bei prarado po 1 kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 varžovų metimus, 5 sykius prasižengė ir surinko 30 naudingumo balų.

„Crvena Zvezda“: Johnny O‘Bryantas 17 (10 atk. kam., 30 naud. bal.), Ognjenas Dobričius 12 (2/7 trit.), Dejanas Davidovacas 11, Quino Colomas 10 (5 rez. perd.), Aleksa Radanovas 8.

„Fenerbahče“: Lorenzo Brownas (2/4 trit.) ir Dyshawnas Pierre‘as po 13, Marko Guduričius 11 (1/5 trit., 8 atk. kam.), Danilo Barthelis ir Janas Vesely (6 atk. kam.) po 10, Edgaras Ulanovas 7, Melihas Mahmutoglu 4, Nando De Colo 2 (27 min., 1/4 dvit., 0/2 trit., 5 kl.).