Westermanno debiutas „Barcelonoje“ pažymėtas nutraukta nesėkmių serija

2021-01-07 23:50

Nuotr.: Imago Images – Scanpix
Nuotr. Imago Images – Scanpix

Trijų pralaimėjimų seriją Eurolygoje nutraukė Šarūno Jasikevičiaus treniruojama „Barcelona“ (12-6). Katalonų klubas namuose 89:72 (18:12, 20:21, 29:21, 22:18) įveikė „Valencia“ (10-8) krepšininkus, kurie suklupo antrą kartą paeiliui.

16
18
67%
4/6
100%
2/2

„Barcelonos“ komandoje debiutavo Leo Westermannas. Vėl kartu su Šaru jėgas suvienijęs gynėjas per 16 minučių pelnė 5 taškus (1/3 dvit., 1/2 trit.), atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 kamuolį, dukart prasižengė ir surinko 5 naudingumo balus.

Pagal rezultatyvių perdavimų skaičių prancūzas nusileido tik Nickui Calathesui, kuris jų surinko 7.

„Barcelonos“ krepšininkai po rungtynių rūbinėje pasitinka Westermanną:

Trečiojo kėlinio pradžioje „Barcelona“ pirmavo tik 3 taškais (40:37), bet po to spurtavo 16:6 ir įgijo 13 taškų persvarą (56:43).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje Jasikevičiaus kariaunos pranašumas pasiekė 18 taškų ribą, o „Valencia“ jo iki mačo pabaigos nepanaikino.

„Barcelona“ ir toliau vertėsi be Nikola Mirotičiaus, kuris nežaidžia dėl asmeninių priežasčių, taip pat ir susižeidusiu Brandono Davieso.

„Valencia“ žaidė be savo vedlio Bojano Dubljevičiaus.

„Barcelona“: Alexas Abrinesas 16 (4/6 trit.), Adamas Hanga (3/4 trit.) ir Cory Higginsas po 13, Sergi Martinezas (8 atk. kam.) ir Rolands Šmits po 10, Pierre Oriola 9, Nickas Calathes 8 (7 rez. perd.).

„Valencia“: Louisas Labeyrie 17 (4/6 trit.), Mike'as Tobey 14 (10 atk. kam.), Joanas Sastre 13, Nikola Kaliničius 8.

Williamso dėjimas:

dieviškasis šaras
Ką reiškia: nežaidė dėl asmennių priežasčių? Tipo, ai šiandien nenoriu, tai ir nežaisiu... Ar ir Mirotičius pateko į Šaro nemėgstamų žaidėjų sąrašą, ar yra ir kita priežastis? Žurnalistas, išsiaiški ir parašyk kaip yra iš tiesų.
2021-01-08
-1
pamastymui
šauni Barcelonos pergalė. abi komandos žaidė be pagrindinių savo vidurio puolėju, dar kitaip sakant - centrų ar centro puolėjų. Debiutavo buvęs žalgirietis Leo Westerman. beje, qr žinojote, kad L.Westerman yra iš Prancūzijos?
2021-01-08
Barcelona
Aciu Barcai Sarui pagaliau pergale atsilaike po pertraukos Labiau ir gynyboje padirbejo palankiai cia viskas