Van Vlieto sezono rungtynėse – pergalingas „Šiaulių“ spurtas lemiamu metu Klaipėdoje

2021-01-10 18:43

Nuotr.: BasketNews.lt
Nuotr. BasketNews.lt

Andy Van Vlietas sužaidė geriausias sezono rungtynes, o lemiamu metu spurtavę „Šiauliai“ (3-9) grįžo į pergalių kelią Lietuvos krepšinio lygoje.

11
25
11
4

Antano Sireikos auklėtiniai išvykoje 94:88 (23:24, 22:19, 26:23, 23:22) pranoko Klaipėdos „Neptūną“ (4-9), kuriam tai buvo antroji nesėkmė paeiliui.

Iki rungtynių pabaigos likus kiek mažiau nei 5 minutėms Arminas Urbutis realizavo baudas ir svečiams suteikė minimalų pranašumą (82:81) bei įkvėpė pergalingam spurtui.

Van Vlietas surinko 4 taškus paeiliui, Mindaugas Lukauskis pelnė taškus su pražanga, Elvaras Fridrikssonas pridėjo savąjį dvitaškį, o „Šiauliai“ laimėjo atkarpą 12:2 bei, likus kiek mažiau nei 2 minutėms, įgijo 9 taškų persvarą – 92:83.

Tokį smūgį gavę klaipėdiečiai atsitiesti nebesugebėjo ir pranašumą išsaugoję „Šiauliai“ įsirašė pergalę.

Nugalėtojų gretose žibėjęs Van Vlietas per 26 minutes pelnė 23 taškus (5/7 dvit., 4/5 trit., 1/2 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 24 naudingumo balus.

Belgui puikiai talkino ir 35-erių Kaspars Berzinš, kuris per 18 minučių surinko 19 taškų (3/3 dvit., 4/7 trit., 1/1 baud.), 4 atkovotus kamuolius, 1 rezultatyvų perdavimą, 1 klaidą, 5 asmenines pražangas ir 16 naudingumo balus.

„Neptūnas“: Benas Griciūnas 21 (8/11 dvit., 8 atk. kam., 28 naud. bal.), Evaldas Šaulys 14, Norbertas Giga 13 (3/3 trit.), Žygimantas Janavičius 12 (4/7 dvit., 1/5 trit., 9 rez. perd.).

„Šiauliai“: Andy Van Vlietas 23 (5/7 dvit., 4/5 trit.), Kaspars Berzinš 19 (18 min., 3/3 dvit., 4/7 trit.), Elvaras Fridrikssonas 11 (37 dvit., 11 rez. perd., 25 naud. bal.), Arminas Urbutis 10.

Kaka
Išėjo verksniai mamyčiukai ir pradėjo Šiauliai žaisti.
2021-01-11
-1
nevykėlių derbis
2021-01-10
+1
prie nevėžio
Šiauliai,jeigu žiūrėt į pralaimėjimus,jau lenkia Neptūną ir Prienus.
2021-01-10
+7
Gaidamavicius
kokia Sudetis Tokia ir komanda Gaidamavicius nesilaikem Disiplinos nepavyko man hebros Nuteikti siam reikalui
2021-01-10
-1
Šaulys su Griciūnu prieš savo buvusią komandą sužaidė vienas geriausių sezono rungtynių,bet Neptūnas vistiek pralaimėjo.Vav Vlietas gerai sužaidė,bet ką toliau išdarinėja Fridrikssonas.Mažasis islandas nestabdo ir toliau terorizuoja varžovus bei padeda savo komandai laimėti.Su juo komanda puikiai pataikė.
2021-01-10
+2
DzukijaI siauliai
Dabar ir ines intrigos del Paskutines Vietos Visko gali But Kad Neptunui Gresia paskutine vieta
2021-01-10
Sunkiai
Dzukai silpnesni, gal net ir Prienai be Minioto
2021-01-11
-1
Vilnius po blogu rezultatu bando kalbeti, kazka keisti, aiskintis. Siauliai irgi daro permainas, nes netenkina ju tokia situacija. O kas su musu Klaipeda? Kodel nei fanai, nei savivaldybe, nei valdzia niekas nereaguoja. Kur tas Klaipedos vezys Neptunas ikiso savo znyples ten tragedija, visur dugnas, skandalai, megeju lygos ir t.t Kas ten per vadukai valdo ta pajuokos objekta, kad visi bijo net pradeti sneketi.
2021-01-10
-1
Nu
Kas čia per velnias? Tai dar prieš sezoną buvo pranešta kad mažės biudžetas ir atiduos skolas. Vemi šūdais nieko nezinodamas
2021-01-11
+1
zZz
Neptūnas - gėda. jokių pasiteisinimų. treneris - čia jis moka už stažuotę, taip?
2021-01-10
-1
Lukminas
Gaidysmaivosi(as apie treneri) ,Simui arba i seima,arba i statybas-plytas lauzyti.Mazeikai-iMazeikius,naftos ieskoti.Kitiems,atrast save.Sekmes NEPTUNUI. . !!!
2021-01-10
+1
Žinant, kad Šiauliai ir Dzūkai yra sužaidę mažiau rungtynių, tai Neptūnui nusimato paskutinė vieta. Gal ir gerai, galėtų iškristi į NKL, tada gal būtų šansas sulaukti vadovybės pakeitimo, nes dabartiniai vadovai komandą sužlugdys visiškai. Galvojau, kad Gaidamavičius geresnis treneris, bet tuščia vieta iš jo. Žaidėjai irgi be dvasios žaidžia. Toks jausmas, kad jie neturi nei individualių treniruočių, nei komandinių, nes jokio progreso, atrodo susirenka visi žaidėjai į krūvą tik rungtynių dieną ir viskas.
2021-01-10
+2
Siauliai
Pergale po ilgos pertraukos Galejo taip KMT Taureje Taip Suzaisti Siauliam Viltis Islipti is dugno pasivyt Dzukus