Sezono rungtynes sužaidęs Van Vlietas ištempė „Šiaulius“ į pergalę prieš „CBet“

2021-01-13 20:55

Nuotr.: BasketNews.lt
Nuotr. BasketNews.lt

„Šiauliai“ (4-9) išbarstė 17 taškų pranašumą, tačiau Lietuvos krepšinio lygos (Betsafe – LKL) mače iškovojo ketvirtąją pergalę.

24
27
80%
8/10
4

Antano Sireikos auklėtiniai namuose 95:86 (28:17, 28:25, 15:24, 24:20) įveikė Prienų „CBet“ (6-11) krepšininkus.

Įveikę Prienų ekipą, „Šiauliai“ iš turnyrinės lentelės dugno pakilo į aštuntąją vietą, aplenkdami Alytaus „Dzūkiją“ (3-8) ir Klaipėdos „Neptūną“ (4-10).

Su uostamiesčio ekipa „Šiauliai“ sekmadienį susikaus atsakomojoje KMT ketvirtfinalio dvikovoje. Pirmąjį mačą Šiauliuose 91:76 laimėjo „Neptūnas“.

„CBet“ gretose šį vakarą dėl traumos nerungtyniavo ekipos lyderis Marquisas Wrightas ir Egidijus Dimša.

Iki rungtynių pabaigos likus 5 minutėms svečiai spurtavo 5:0 ir po Mindaugo Sušinsko dvitaškio kvėpavo varžovams į nugarą (78:79).

Visgi netrukus šeimininkai atsakė atkarpa 6:0 ir po Elvaro Fridrikssono baudų metimų likus 2 minutėms nutolo 8 taškais (88:80).

„CBet“ atsakė 4 greitais taškais paeiliui ir po Justino Jogmino dvitaškio priartėjo iki 84:88. Tačiau per likusią minutę Manto Šerniaus ekipai pritrūko tikslumo, o pergalę tritaškiu įtvirtino Martynas Varnas (93:86).

Naudingiausiai Saulės miesto ekipos gretose rungtyniavo sezono rungtynes sužaidęs Andy Van Vlietas. Belgas per 26 minutes pelnė 24 taškus (8/10 dvit., 2/3 trit., 2/2 baud.), atkovojo 2 bei perėmė 1 kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, sykį suklydo ir surinko 27 naudingumo balus.

Per pastarąsias dvejas LKL rungtynes 213 cm ūgio puolėjas renka po 23,5 taško ir 25,5 naudingumo balo.

Trečiojo kėlinio viduryje „Šiaulių“ krepšininkai po Van Vlieto tolimo metimo buvo įgiję rekordinę – 17 taškų persvarą (68:51).

„Šiauliai“: Andy Van Vlietas 24 (8/10 dvit., 27 naud. bal.), Elvaras Fridrikssonas 16 (2/6 trit., 6 rez. perd., 4 kl.), Denisas Krestininas 11, Martynas Varnas 10.

„CBet“: Dominykas Domarkas (6/8 dvit., 2/6 trit., 9 rez. perd., 5 išpr. praž., 28 naud. bal.) ir Mindaugas Sušinskas (3/6 trit.) po 19, Einaras Tubutis 12 (5 atk. kam.), Simas Jarumbauskas 10 (10 atk. kam.).

Na
Nepasakyčiau, kad Šiauliai labai jau atgimsta čia, šiandien CBET be Wrighto ir Dimšos žaidė ir tai galėjo pasiimti pergalę. Bet bet kokiu atveju kažkokius gyvybės ženklus Šiauliai pradeda rodyt (y)
2021-01-13
Van Vlietas su Fridrikssonu šiemet yra geriausi Šiaulių pirkiniai.Pataikė su jais komanda,tik išlaikyti juos po sezono bus sunku.Kyla iš dugno komanda ir džiugu dėl jų.Gavo ten visi daug kritikos,tai nutarė įrodyti,kad nėra visiškai beviltiški.Ir dabar jau pakilo į atkrintamųjų zoną.