Belinelli skambiai debiutavo Europos taurėje

2021-01-13 22:00

Nuotr.: ZUMAPRESS – Scanpix
Nuotr. ZUMAPRESS – Scanpix

Bolonijos „Virtus“ (1-0) komandoje Europos taurėje galingai debiutavo Marco Belinelli, o jo vedama ekipa pirmajame „Top 16“ etapo mače namuose 90:76 (11:18, 35:16, 14:15, 30:27) įveikė Liublianos „Cedevita Olimpija“ (0-1).

22
29
9
75%
9/12

Nuo suolo pakilęs Belinelli per 21 minutę spėjo pelnyti 25 taškus (5/9 dvit., 3/5 trit., 6/10 baudų), atkovojo 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, du kartus prasižengė, išprovokavo 9 pražangas ir surinko 29 naudingumo balus.

Prieš tai Belinelli šį sezoną žaidė tik Italijos lygoje.

Fantastiškas Belinelli tritaškis:

Nugalėtojų ekipoje tiek pat efektyvumo balų surinko ir Vince'as Hunteris, kuris per 24 minutes pelnė 22 taškus (9/12 dvit., 4/5 baudų) ir atkovojo 9 kamuolius.

Antrojo kėlinio pradžioje „Virtus“ atsiliko 9 taškais (11:20), bet tuomet spurtavo 25:6 ir pirmą kartą rungtynėse įgijo dviženklę persvarą (36:26).

„Virtus“ per likusią rungtynių dalį tvirtai išlaikė iniciatyvą, o didžiausia ekipos persvara buvo 18 taškų.

„Virtus“: Marco Belinelli 25 (8/14 metimų, 29 naud. bal.), Vince'as Hunteris 22 (9/12 dvit., 9 atk. kam., 29 naud bal.), Kyle'as Weemsas ir Milošas Teodosičius (3/10 metimų, 8 rez. perd.) po 13.

„Cedevita Olimpija“: Jaka Blažičius 25 (4/4 trit.), Kendrickas Perry 22, Mikaelas Hopkinsas 10.