Benefisą surengęs Nedovičius nukalė „Panathinaikos“ pergalę prieš ASVEL

2021-01-13 23:20

Nuotr.: BasketNews.lt/D.Lukšta
Nuotr. BasketNews.lt/D.Lukšta

Nemanja Nedovičius rungtyniavo fantastiškai, o jo vedamas Atėnų „Panathinaikos“ (6-12) Eurolygoje nutraukė trijų nesėkmių paeiliui seriją.

33
40
50%
5/10
100%
6/6

Graikijos klubas namuose 88:71 (25:21, 20:21, 25:18, 18:11) įveikė Vilerbano ASVEL (5-13) krepšininkus.

Tai buvo 4-asis prancūzų pralaimėjimas iš eilės ir su 5 pergalėmis bei 13 nesėkmių ASVEL užimą priešpaskutinę, 17-ąją vietą.

Tuo metu „Pao“ su 6 pergalėmis ir 12 pralaimėjimų žengia penkiolikti.

Rungtynių lūžis įvyko po ilgosios pertraukos, kuomet graikai spurtavo ir po Nedovičiaus tolimo šūvio susikrovė dviženklį pranašumą (70:60).

Visus taškus šeimininkai sudėjo ketvirtajame kėlinyje, kuomet surengė atkarpą 14:2 ir po Shelvino Macko tritaškio pranašumas pasiekė 19 taškų (86:67). Per likusį laiką ASVEL stebuklo nesurengė ir Graikijos klubas šventė lengvą pergalę.

Šeimininkus į pergalę vedė galingą pasirodymą surengęs Nedovičius, kuris per 28 minutes pelnė 33 taškus (6/7 dvit., 5/10 trit., 6/6 baud.), atkovojo 5 bei prarado 4 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 6 pražangas ir surinko 40 naudingumo balų.

Tokiam rezultatui užfiksuoti Nedovičiui prireikė 3 kėlinių.

„Panathinaikos“: Nemanja Nedovičius 33 (5/10 trit., 40 naud. bal.), Georgios Papagiannis 16 (8/10 dvit., 8 atk. kam.), Kostas Mitoglou 11 (9 atk. kam.).

ASVEL: Norrisas Cole'as 15 (1/6 trit.), Davidas Lighty 13, Moustapha Fallas 10 (5/7 dvit., 9 atk. kam.).