Europos taurės „Top 16“ etapo starte – dramatiška Tomo Dimšos ekipos nesėkmė

2021-01-14 00:21

Nuotr.: Zuma Press – Scanpix
Nuotr. Zuma Press – Scanpix
Tomo Dimšos atstovaujamas Las Palmo „Herbalife Gran Canaria“ (0-1) klubas Europos taurės „Top 16“ etapą pradėjo apmaudžia nesėkme.

Porfi Fisaco auklėtiniai namuose rungtynių pabaigoje 100:102 (23:27, 20:20, 24:25, 33:30) krito prieš Baro „Mornar“ (1-0) krepšininkus.

Rungtynes starto penkete pradėjęs Dimša per 17 minučių pelnė 1 tašką (0/2 dvit., 0/1 trit., 1/3 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 2 pražangas ir surinko 1 naudingumo balą.

Likus 2 minutėms dviženklę persvarą turėjo svečiai (100:90), tačiau ispanai surengė spurtą 10:0 ir po Andrew Albicy tolimo šūvio likus 21 sekundei rezultatas tapo lygus (100:100).

Lemiamoje atakoje A.J. Slaughteris blokavo Jacobo Pulleno metimą, tačiau gynėjas pats atkovojo kamuolį ir išprovokavo pražangą, sumetė abu baudų metimus bei likus 4 sekundėms „Mornar“ pirmavo 102:100.

Paskutinėje savo atakoje šeimininkai nespėjo susikurti metimo ir pergalę šventė Juodkalnijos klubas.
Galingą pasirodymą nugalėtojų gretose surengė Isaiah Whiteheadas, kuris per 27 minutes pelnė 28 taškus (6/11 dvit., 4/4 trit., 4/4 baud.), atkovojo bei prarado po 3 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus, išprovokavo 4 pražangas ir surinko 30 naudingumo balų.

Ispanų nuo pralaimėjimo neišgelbėjo A.J. Slaughteris. Amerikietis per 27 minutes surinko 23 taškus (2/3 dvit., 5/6 trit., 4/6 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 10 rezultatyvių perdavimų ir surinko 34 naudingumo balus.
„Herbalife Gran Canaria“: A.J. Slaughteris 23 (5/6 trit., 10 rez. perd., 34 naud. bal.), Seanas Kilpatrickas 16 (1/6 trit., 7 atk. kam.) Andrew Albicy 15 (6 rez. perd.), Johnas Shurna 13 (6 atk. kam.), Aleksanderis Balčerowskis 12 (6/9 dvit.).

„Mornar“: Isaiahas Whiteheadas 28 (6/11 dvit.), Kenny Gabrielis (4/6 trit.) ir Jacobas Pullenas (5 rez. perd.) po 14, Marko Jeremičius 13, Tayloras Smithas 11 (11 atk. kam.).