Lillardo benefisą papuošė pakartotas „Blazers“ rekordas

2021-01-14 07:58
Nuotr.: AFP – Scanpix

Sezono pasirodymą surengęs Damianas Lillardas sumetė 40 taškų, iš kurių paskutinius aštuonis – per lemiamas keturias rungtynių minutes.

Gynėjas užtikrintai uždarė dvikovą ir išvedė Portlando „Trail Blazers“ (7-4) į pergalę svečiuose 132:126 (33:43, 32:25, 35:37, 32:21) prieš Sakramento „Kings“ (5-7).

Lillardas per 42 minutes įmetė 5 iš 8 dvitaškių, 6 iš 15 tritaškių, 12 iš 12 baudų, atliko 13 rezultatyvių perdavimų, perėmė 3 ir atkovojo 1 kamuolį.

40
43
100%
12/12
13

Įpusėjus ketvirtajam kėliniui, De'Aaronas Foxas įkrovė iš viršaus ir „Kings“ minimaliai pirmavo 117:116.

Kitoje aikštės pusėje C.J. McCollumas smeigė tritaškį, Foxas prametė iš toli, „Blazers“ laimėta atkarpa išsitęsė iki 7:0 ir svečiai nusvėrė svarstykles į savo pusę – 123:117.

Likus 42,3 sekundės, Foxo tritaškis dar suteikė progą „Kings“ kabintis – 126:128, tačiau Lillardas atsakė dvitaškiu, paskui realizavo baudų metimus ir padėjo tašką – 132:126.

„Trail Blazers“ krepšininkai iš toli įmetė 23 kartus ir pakartojo klubo rekordą. Paskutinį Portlando ekipos tritaškį rungtynėse įmetė Robertas Covingtonas, pataikęs 4 iš 7 ir surinkęs 12 taškų.

„Kings“: De'Aaronas Foxas 29 (5/8 trit.), Buddy Hieldas 26 (8/18 trit.), Richaunas Holmesas ir Tyrese'as Haliburtonas (9 rez. perd.) – po 17, Marvinas Bagley ir Harrisonas Barnesas – po 11.

„Trail Blazers“: Damianas Lillardas 40 (6/15 trit., 13 rez. perd.), C.J. McCollumas 28 (6/16 trit., 10 rez. perd.), Gary Trentas 16 (4/5 trit.), Robertas Covingtonas 12 (4/7 trit.).