Siautėjęs Mitoglou sužaidė karjeros mačą, o jo vedamas „Pao“ patiesė nukraujavusią „Chimki“

2021-01-21 22:50
Nuotr.: Scanpix - Imago Images

Įspūdingą pasirodymą surengęs Konstantinos Mitoglou sužaidė savo karjeros rungtynes Eurolygoje, o jo vedamas Atenų „Panathinaikos“ (7-13) Senojo žemyno pirmenybėse sugrįžo į pergalių kelią.

Graikijos klubas namuose 94:78 (23:20, 23:13, 24:18, 24:27) nugalėjo Maskvos srities „Chimki“ (2-19) ekipą, kuriai tai buvo 13-oji nesėkmė iš eilės.

Šiame mače naujasis „Pao“ strategas Odedas Kattashas iškovojo pirmąją, kaip vyriausiojo trenerio, pergalę Eurolygoje. Tuo metu Rimą Kurtinaitį pakeitusiam „Chimki“ vyr. treneriui Andrejui Malcevui savosios dar teks palaukti.

29
42
12
100%
9/9

„Pao“ ekipai šiandien negalėjo padėti Georgios Papagiannis ir Ioannis Papapetrou.

Rusijos klubo stovykloje nebuvo Aleksejaus Švedo (nugaros trauma), Janio Timmos (kelio trauma), Devino Bookerio (peties trauma), Jegoro Vialcevo (Achilo trauma) ir ant išvykimo slenksčio esančių Jono Jerebko bei Grego Monroe.

Rungtynes komandos pradėjo žengdamos koja kojon ir vienu metu antrajame kėlinyje minimalią persvarą turėjo maskviečiai (26:25). Vis dėlto antrojo kėlinio pabaigoje šeimininkai spurtavo 7:0 ir po Nemanja Nedovičiaus dvitaškio susikrovė 13 taškų pranašumą (46:33).

Įspūdingas Erricko McCollumo metimas:

Po ilgosios pertraukos graikai nemažino apsukų, surengė dar vieną atkarpą 11:2 ir po Mitoglou dvitaškio su pražanga komandas skyrė 20 taškų (62:42).

Ketvirtajame kėlinyje svečiai šiek tiek atkuto ir likus 3 minutėms Stefanas Jovičius tritaškiu sumažino skirtumą iki 13 taškų (71:84). Deja, tai buvo viskas, ką sugebėjo nuveikti Maltsevo auklėtiniai ir turėjo pripažinti šeimininkų pranašumą.

Georgios Kalaitzakio blokas:

Graikijos ekipą į pergalę vedė karjeros rungtynes sužaidęs Mitoglou, kuris per 29 minutes pelnė 29 taškus (10/14 dvit., 9/9 baud.), atkovojo 12 bei prarado 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 6 pražangas bei surinko 42 naudingumo balus.

Aukštaūgis pagerino asmeninius naudingumo bei rezultatyvumo rekordus, kuriuos prieš tai pasiekė 2020-ųjų pradžioje, kuomet į Maskvos CSKĄ krepšį įmetė 25 taškus ir surinko 34 naudingumo balus.

„Panathinaikos“: Konstantinos Mitoglou 29 (10/14 dvit., 9/9 baud., 12 atk. kam., 42 naud. bal.), Nemanja Nedovičius 21 (3/10 trit., 5 rez. perd.), Aaronas White‘as 9 (3/4 trit., atk. kam.).

„Chimki“: Jordanas Mickey 25 (10/14 dvit., 7 atk. kam., 30 naud. bal.), Errickas McCollumas 17 (6 rez. perd., 4 per. kam.), Viačeslavas Zaitsevas ir Dairis Bertans po 10, Stefanas Jovičius 9 (8 rez. perd.).