70 naudingumo balų iš De Colo ir Vesely sulaukusi „Fenerbahče“ palaužė CSKA

2021-01-22 21:09

Nuotr.: KKF-Scanpix
Nuotr. KKF-Scanpix

Lemiamomis minutėmis puikiai sužaidusi Stambulo „Fenerbahče“ (11-10) Eurolygoje iškovojo šeštą pergalę iš eilės. Nando De Colo ir Jano Vesely vedama ekipa svečiuose 89:83 (15:21, 23:17, 25:28, 26:17) įveikė pirmenybių lyderę Maskvos CSKA (15-5).

22
38
9
4

Iki mačo pabaigos likus 100 sekundžių Tornikė Šengelija pelnė dvitaškį ir išlygino rezultatą (80:80), tačiau tuomet „Fenerbahče“ įrodė savo pranašumą.

Vesely aikštės viduryje išprovokavo Danielio Hacketto pražangą ir pataikė abi baudas, kitoje atakoje Vesely perėmė kamuolį, puolime sugriebė kamuolį ir pridėjo dvitaškį (84:80).

Prasidėjus paskutinei minutei Vesely blokavo Mike'o Jameso metimą, o tuomet Nando De Colo smeigė tritaškį ir likus 26 sekundėms „Fenerbahče“ jau pirmavo 87:80.

Po CSKA minutės pertraukėlės Danielis Hackettas pataikė iš toli, bet De Colo atsakė taikliomis baudomis ir „Fenerbahče“ šventė pergalę.

Nugalėtojams Nando De Colo per 30,5 min. pelnė 22 taškus (6/6 dvit., 2/3 trit., 4/4 baudų), atliko 9 rezultatyvius perdavimus, perėmė 4 kamuolius ir surinko 38 naudingumo balus.

De Colo rekordas Eurolygoje yra 44 naudingumo balai.

Vesely per 35 minutes surinko 24 taškus (10/15 dvit., 4/4 baudų), 6 atkovotus kamuolius, 3 rezultatyvius perdavimus, 2 blokus ir 32 naudingumo balus.

Vesely dėjimas:

Edgaras Ulanovas Stambulo ekipai per 18 minučių taškų nepelnė (0/2 dvit., 0/1 trit.), bet atkovojo 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo, tris sykius prasižengė, išprovokavo 1 pražangą ir surinko 0 naudingumo balų.

Mačą stebėjo 4,277 žiūrovai.

CSKA: Tornikė Šengelija 18 (6/7 dvit., 6 kld.), Nikola Milutinovas (7 atk. kam.) ir Danielis Hackettas po 12, Mike'as Jamesas 11 (2/7 dvit., 2/8 trit., 1/3 baudų).

„Fenerbahče“: Janas Vesely 24 (10/15 dvit., 32 naud. bal.), Nando De Colo 22 (6/6 dvit., 9 rez. perd., 28 naud. bal.), Jarellas Eddie 17, Dyshawnas Pierre'as 10, Lorenzo Brownas ir Marko Guduričius po 8.

Šengelijos dėjimai:

Cska
nesustabde Decolo Kad cska Rimtus varzovus turejo Barca dabar Feneris Cia retenybe Cska du pralaimejimai Maike\'as Jemeso truko
2021-01-22
+1
Feneris turetu ismusti Olympiakosa is astuonetuko. Cia matem tipiska Bartzoko graju pries Zalgiri kur treneriukas tik pasiputes moka sneketi per interviu, bet taip prapisti paskutine rungtyniu minute moka tik tokie genijai kaip tas graiku fizrukas :D