Sedekerskis sužaidė geriausią mačą Eurolygoje, tačiau „Baskonia“ namuose krito prieš ALBA

2021-01-22 23:52

Roko Giedraičio ir Tado Sedekerskio atstovaujama Vitorijos „Baskonia“ (9-12) Eurolygoje patyrė trečiąjį pralaimėjimą iš eilės.

Duško Ivanovičiaus auklėtiniai namuose 77:84 (18:21, 32:25, 11:21, 16:17) suklupo prieš Berlyno ALBA (8-13) krepšininkus, kurie nutraukė trijų nesėkmių seriją.

Sedekerskis buvo vienas naudingiausių savo komandoje. Dvikovą starto penkete pradėjęs lietuvis per 23 minutes pelnė 8 taškus (3/4 dvit., 2/2 baud.), atkovojo bei perėmė po 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo ir surinko 15 naudingumo balų.

7
17
4
8

Tai buvo naudingiausios lietuvio rungtynės Eurolygoje. Prieš tai jis daugiausiai buvo surinkęs 10 efektyvumo balų.

Giedraitis taip pat pradėjo rungtynes nuo pradžių ir per 29 minutes pasižymėjo 10 taškų (2/5 dvit., 2/6 trit.), 1 atkovotu kamuoliu, bloku ir 5 naudingumo balais.

Pirmąsias 17 minučių komandos žengė koja kojon, tačiau prieš ilgąją pertrauką baskai spurtavo ir po Giedraičio tolimo metimo įgijo 8 taškų persvarą (45:37).

Trečiojo kėlinio pradžioje svečiai perėmė iniciatyvą ir po Simmone Fontecchio 5 taškų paeiliui persvėrė rezultatą (58:54). Ketvirtį taip pat sėkmingiau užbaigė Reneseso auklėtiniai ir po Maodo Lo dvitaškio pirmavo 9 taškais (67:58).

Iki rungtynių pabaigos likus 4 minutėms ALBA pirmavo 77:69, tačiau baskai surengė atkarpą 5:0 ir po Giedraičio dvitaškio kvėpavo varžovams į nugaras (74:77).

Vis dėlto likus minutei Marcusas Erikksonas pelnė dvitaškį, o Lo pridėjo tolimą šūvį ir įtvirtino svečių pergalę (82:74).

„Baskonia“: Achille Polonara 23 (4/5 trit., 9 atk. kam., 27 naud. bal.), Luca Vildoza (2/9 triit., 4 per. kam.) ir Rokas Giedraitis (2/6 trit.) po 10, Tadas Sedekerskis (3 per. kam.) ir Zoranas Dragičius po 8, Pierria Henry 6 (6 atk. kam., 9 rez. perd.).

ALBA: Peytonas Siva 14 (2/7 trit.), Simone Fontecchio ir Maodo Lo (3/5 trit.) po 13, Marcusas Erikssonas 11 (4 atk. kam.), Benas Lammersas 10.