Fantastišką puolimą pademonstravusi „Nets“ pakartojo NBA sezono rekordą

2021-01-30 08:07
Nuotr.: AP – Scanpix

Vienas geriausių NBA krepšininkų puolime Kevinas Durantas gavo poilsio, tačiau tai nesutrukdė Bruklino „Nets“ (13-8) pakartoti šio sezono lygos rezultatyvumo rekordą.

Jameso Hardeno ir Kyrie Irvingo vedama ekipa svečiuose 147:125 (36:27, 40:32, 39:35, 32:31) sutriuškino Oklahomos „Thunder“ (8-10).

„Nets“ iš žaidimo pataikė 57 metimus iš 100 (57 proc.). Ekipa realizavo 69 proc. dvitaškių (38/55) ir 42 proc. tritaškių (19/45).

25
36
10
11

147 taškai yra šio NBA sezono rekordo pakartojimas. Prieš tai taip pat 147 taškus surinko Klivlando „Cavaliers“, kuri tąkart susikovė su „Nets“ ir triumfavo per antrąjį pratęsimą.

Nugalėtojų komandoje Hardenas įsirašė trigubą dublį. Jis per 32 minutes surinko 25 taškus (6/8 dvit., 3/6 dvit., 4/4 baudų), 10 atkovotų kamuolių ir 11 rezultatyvių perdavimų.

Su „Nets“ marškinėliais Hardenas per dvi savaites surinko jau trečiąjį trigubą dublį.

Hardeno pasirodymas:

Kyrie Irvingas pridėjo 25 taškus, taip pat atliko 7 rezultatyvius perdavimus, o penkis tritaškius iš 9 įmetęs Joe Harrisas surinko 20 taškų.

Irvingo epizodai:

Net devyni „Nets“ krepšininkai pelnė dviženklį taškų skaičių.

„Thunder“ komandoje geriausias karjeros rungtynes NBA sužaidė 19-metis prancūzas Theo Maledonas. Įžaidėjas per 33 minutes surinko 24 taškus (2/3 dvit., 6/6 trit., 2/2 baudų), atkovojo 3 kamuolius bei atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Pirmąjį sezoną NBA žaidžiantis gynėjas prieš tai daugiausiai buvo pelnęs 12 taškų ir pataikęs 3 tritaškius.

Maledono epizodai:

„Thunder“: Shai Gilgeousas-Alexanderis (7/9 dvit., 10/13 baud.) ir Theo Maledonas (6/6 trit.) po 24, Hamidou Diallo 18 (9/9 baud.), Alas Horfordas 16 (4/6 trit.), Dariusas Bazley 14, Luguentzas Dortas 10 (1/9 trit.).

„Nets“: Kyrie Irvingas (7 rez. perd.) ir Jamesas Hardenas (6/8 dvit., 3/6 trit., 11 rez. perd.) po 25, Joe Harrisas 20 (5/9 trit.), Bruce'as Brownas 19 (9/10 dvit.), Timothe Luwawu-Cabarrotas 13, Jeffas Greenas ir Landry Shametas (3/7 trit.) po 11, DeAndre Jordanas ir Reggie Perry po 10.