Ant prarajos krašto: triuškinamą persvarą iššvaistęs „Lokomotiv“ apmaudžiai krito Belgrade

2021-02-03 23:46

Padėtį Europos taurės „Top 16“ etape susikomplikavo Manto Kalniečio ir Mindaugo Kuzminsko atstovaujama Krasnodaro „Lokomotiv“ (1-3).

Lietuviškoji ekipa išvykoje 69:71 (24:22, 24:13, 8:17, 13:19) nusileido Belgrado „Partizan“ (2-2) klubui.

Dabar „Lokomotiv“ likimas turnyre nebepriklauso nuo jų pačių – Rusijos klubui reikia ne tik laimėti tiek prieš Trento „Dolomiti Energia“ (2-2), tiek prieš Paryžiaus „Metropolitans 92“ (3-1), bet ir tikėtis palankių rezultatų kitose grupės komandų dvikovose.

23
24
8
79%
11/14

„Lokomotiv“ pirmoje mačo dalyje diktavo sąlygas ir vienu metu turėjo 18 taškų persvarą (46:28), tačiau viskas pasikeitė po pertraukos.

Varžovus gynybos gniaužtuose uždusinusi „Partizan“ po pertraukos praleido vos 21 tašką, o pergalę jiems nulėmė Joshua Perkinso dvitaškis, likus žaisti 4 sekundes.

Sunkiai šis mačas susiklostė abiems lietuviams.

Kalnietis svečiams per 23 minutes įmetė 2 taškus (1/1 dvit., 0/3 trit.), atliko 3 rezultatyvius perdavimus, tiek pat sykių suklydo ir surinko 0 naudingumo balų.

Tuo metu Kuzminskas per 12 minučių taip pat pelnė 2 taškus (0/2 dvit., 2/2 baud.), išprovokavo 2 pražangas ir surinko 1 naudingumo balą.

Nugalėtojams Rashawnas Thomasas per 29 minutes pelnė 23 taškus (11/14 dvit., 0/1 trit., 1/3 baud.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir surinko 24 naudingumo balus.

„Partizan“: Rashawnas Thomasas 23 (11/14 dvit., 8 atk. kam., 24 naud. bal.), Ognjenas Jaramaz as11 (3/7 trit., 4 rez. perd., 6 kld.), Novica Veličkovičius ir Joshua Perkinsas (5 atk. kam., 4 rez. perd.) po 9.

„Lokomotiv“: Jordanas Crawfordas 16 (5/9 dvit., 2/6 trit.), Kevinas Hervey 15 (5/8 dvit., 1/6 trit., 12 atk. kam., 3 per. kam., 20 naud. bal.), Reggie Lynchas 10 (5/6 dvit.), Drew Gordonas 7.