Dviejų pratęsimų trileryje – 208 taškai, netaiklus Jameso šūvis ir „Valencia“ triumfas prieš CSKA

2021-02-05 00:44

Nuotr.: Scanpix
Nuotr. Scanpix

Įspūdingą pergalę 50 minučių trukusioje dramoje iškovojo „Valencia“ (12-12).

22
23
70%
7/10
83%
5/6

Jaume Ponsarnau auklėtiniai namuose per du pratęsimus 105:103 (25:17, 22:26, 17:20, 20:21, 11:11, 10:8) palaužė Maskvos CSKA (16-8), kuriai tai buvo antroji nesėkmė paeiliui.

Likus minutei iki ketvirtojo kėlinio pabaigos rezultatas buvo lygus (82:82). Netrukus ispanai buvo nubausti puolime, o pražangą išprovokavęs Mike'as Jamesas sumetė baudas ir išvedė CSKA į priekį likus 33 sekundėms (84:82).

Kitoje atakoje Mike'as Tobey pelnė taškus iš po krepšio, o Jameso tritaškis, galėjęs išplėšti pergalę, buvo blokuotas ir reikalai persikėlė į pratęsimą (84:84).

Likus 2 minutėms iki pratęsimo pabaigos rusai surengė spurtą 6:2 ir po Joelio Bolomboy dėjimo įgijo 4 taškų pranašumą (93:89), tačiau „Valencia“ pelnė 5 taškus be atsako ir išsiveržė į priekį (94:93).

Likus 24 sekundėms Jamesas taikliomis baudomis persvėrė rezultatą (95:84), tačiau Martinas Hermannssonas išprovokavo pražangą ir likus 4 sekundėms įmetė 1 baudą, išlygino rezultatą bei pasiuntė komandas į antrąjį pratęsimą (95:95).

Per antrąjį pridėtą laiką komandos žengė koja kojon, tačiau likus 44 sekundėms Nikola Kaliničius dvitaškiu išvedė „Valencia“ į priekį (105:103). CSKA turėjo 2 puikias progas persverti rezultatą, bet Jameso tritaškiai skriejo pro šalį ir namuose triumfavo ispanai.

Vienas iš rezultatyviausių nugalėtojų gretose buvo Klemenas Prepeličius. Slovėnas per 32 minutes pelnė 22 taškus (1/3 dvit., 5/13 trit., 5/7 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, 3 sykius suklydo, išprovokavo 6 pražangas ir surinko 23 naudingumo balus.

Maskvos ekipoje nesulaikomai rungtyniavo Jamesas, kuris per 40 minučių įmetė 37 taškus (7/12 dvit.,, 4/15 trit., 11/13 baud.), atkovojo 3 bei perėmė 4 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, 6 sykius suklydo ir surinko 31 naudingumo balą.

„Valencia“: Nikola Kaliničius (7/10 dvit., 5/6 baud., 5 atk. kam.) ir Klemenas Prepeličius (5/13 trit., 7 atk. kam., 6 rez. perd.) po 22, Martinas Hermannssonas 17, Bojanas Dubljevičius 14 (5/8 baud., 12 atk. kam.), Mike'as Tobey 9 (4/5 dvit., 7 atk. kam.), Vanja Marinkovičius ir Louisas Labeyrie (7 atk. kam.) po 8.

CSKA: Mike'as James'as 37 (4/15 trit., 11/13 baud., 7 rez. perd., 6 kl.), Johannesas Voigtmannas 19 (5/5 dvit., 2/7 trit., 9 atk. kam.), Nikita Kurbanovas 17 (3/5 trit.), Joelis Bolomboy 10, Danielis Hackettas (6 atk. kam., 4 rez. perd.), Janis Strelnieks (2/4 trit.) po 8.

realus
labai blogi abu rezultatai Zalgiriui.
2021-02-05
+1
Labai nepalankus rezultatas Žalgiriui:( priešingu atveju Valensija jau būtų beveik atkritus.