Geriausias sezono rungtynes sužaidęs Carmelo palypėjo rezultatyviausių krepšininkų sąraše

2021-02-10 07:59
Nuotr.: AP – Scanpix

Damianas Lillardas surinko 36 taškus, geriausias sezono rungtynes sužaidęs Carmelo Anthony palypėjo rezultatyviausių NBA krepšininkų sąraše, o jų vedama Portlando „Trail Blazers“ (13-10) savo aikštėje 106:97 (31:19, 19:24, 34:30, 22:24) įveikė Orlando „Magic“ (9-16).

Nugalėtojams Carmelo per 27 minutes pelnė 23 taškus (2/7 dvit., 5/9 trit., 4/5 baudų), atkovojo 3 kamuolius bei blokavo 3 metimus.

Prieš tai šį sezoną 36-erių 203 cm ūgio puolėjas daugiausiai buvo įmetęs 22 taškus.

36
29
33%
4/12
100%
13/13

Carmelo po šio mačo savo sąskaitoje NBA turi 26,722 taškus ir taip rezultatyviausių žaidėjų sąraše pakilo į dvyliktą poziciją. Jis aplenkė Oscarą Robertsoną (26,710).

Artimiausias Carmelo varžovas yra 26,946 taškus įmetęs Hakeemas Olajuwonas.

Carmelo pasirodymas:

Rezultatyviausi NBA visų laikų krepšininkai:

Portlando komandai Damianas Lillardas per 33 minutes pelnė 36 taškus (4/12 dvit., 5/10 trit., 13/13 baudų), atkovojo 5 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Tai buvo 13-osios šio sezono rungtynės, kuomet Lillardas pelno bent 30 taškų.

Lillardo pasirodymas:

„Magic“ pralaimėjo šešerias iš pastarųjų septynerių rungtynių. Orlando klubas vertėsi be Evano Fournier, Aarono Gordono ir Michaelo Carterio-Williamso.

Orlando ekipos gretose pasižymėjo Nikola Vučevičius, kurio sąskaitoje per 41 minutę buvo 27 taškai (8/14 dvit., 2/7 trit., 5/9 baudų), 15 atkovotų kamuolių ir 4 rezultatyvūs perdavimai.

„Blazers“: Damianas Lillardas 36 (5/10 trit., 13/13 baud.), Carmelo Anthony 23 (5/9 trit., 3 blok.), Gary Trentas 15 (6 rez. perd.), Anfernee Simonsas 11 (3/8 trit., 5 atk. kam.), Derrickas Jonesas 8 (10 atk. kam.).

„Magic“: Nikola Vučevičius 27 (8/14 dvit., 15 atk. kam.), Terrence'as Rossas 22 (7/11 dvit.), Jamesas Ennisas 16 (3/5 trit., 6 atk. kam.), Dwayne'as Baconas (3/6 trit.) ir Frankas Masonas (7 atk. kam., 4 rez. perd.) po 11.