Paskutinių sekundžių trileryje – įspūdingas Carmelo šou ketvirtajame kėlinyje ir „Blazers“ triumfas

2021-02-12 07:46
Nuotr.: USA Today Sports-Scanpix

Carmelo Anthony vien per ketvirtąjį kėlinį surinko 17 taškų ir buvo vienas pagrindinių faktorių, leidusių Portlando „Trail Blazers“ (14-10) iškovoti pergalę.

„Blazers“ namuose 118:114 (37:36, 23:27, 39:30, 29:21) palaužė Filadelfijos „76ers“ (18-8) ekipą ir iškovojo antrąją pergalę paeiliui.

Tobias Harrisas realizavo baudas ir rezultatą išlygino, tačiau tuomet Gary Trentas smeigė tritaškį, Damianas Lillardas atliko sėkmingą reidą krepšio link ir likus 1 min. 15 sek. „Blazers“ įgijo 5 taškų persvarą – 114:109.

30
21
2
93%
14/15

Vis tik po Doco Riverso minutės pertraukėlės Joelis Embiidas realizavo dvitaškį, Sethas Curry atseikėjo tritaškį ir likus 22,1 sekundės rezultatas tapo lygus – 114:114.

Lemiama „Blazers“ buvo patikėta Damianui Lillardui, tačiau likus 5 sekundėms Benas Simmonsas tyčia prasižengė ir šeimininkams teko regzti naują išpuolį.

Kamuolys tuomet atsidūrė Anthony rankose, prieš kurį prasižengė Harrisas. Carmelo šaltakraujiškai realizavo baudas ir likus 3,1 sekundės išvedė „Blazers“ į priekį – 116:114.

Po Riverso minutės pertraukėlės Simmonsas atliko prastą perdavimą, kurį perėmė Robertas Covingtonas ir perdavė Lillardui. Pastarasis realizavo abi baudas ir įtvirtino „Blazers“ pergalę – 118:114.

Iš viso Anthony per 26 minutes surinko 24 taškus (5/10 dvit., 4/5 trit., 2/2 baud.), 2 atkovotus kamuolius ir 1 klaidą.

Nugalėtojų gretose už Melo rezultatyviau žaidė tik Lillardas, kuris pelnė 30 taškų (2/10 dvit., 4/11 trit., 14/15 baud.), atliko 7 rezultatyvius perdavimus, atkovojo ir perėmė po 2 kamuolius bei 3 sykius suklydo. „Blazers“ lyderis jau po pirmojo kėlinio savo sąskaitoje turėjo 19 taškų.

„76ers“ ekipoje siautėjo Joelis Embiidas, kuris surinko 35 taškus (12/23 dvit., 1/2 trit., 8/11 baud.), 9 atkovotus kamuolius, 3 rezultatyvius perdavimus, 2 blokus bei 3 klaidas.

„Blazers“: Damianas Lillardas 30 (2/10 dvit., 4/11 trit., 14/15 baud., 7 rez. perd.), Carmelo Anthony 24 (5/10 dvit., 4/5 trit.), Gary Trentas 19 (5/7 trit.), Anfernee Simonsas 11 (3/4 dvit.), Enesas Kanteris 10 (5/12 dvit., 14 atk. kam.).

„76ers“: Joelis Embiidas 35 (12/23 dvit., 8/11 baud., 9 atk. kam.), Benas Simmonsas 23 (10/12 dvit., 11 atk. kam., 9 rez. perd.), Tobias Harrisas 17 (4/7 dvit., 0/5 trit.), Sethas Curry 14 (3/6 dvit., 3/7 trit.).