Nuo suolo nepakilęs Sirvydis stebėjo „Pistons“ naujoko benefisą ir pergalę prieš „Celtics“

2021-02-13 09:16
Nuotr.: Scanpix

2020 metų 19-asis NBA naujokų biržos šaukimas Saddiqas Bey sužaidė karjeros rungtynes, o jo vedamas Detroito „Pistons“ (7-19) iškovojo septintąją pergalę.

Dwayno Casey auklėtiniai išvykoje 108:102 (27:23, 27:29, 28:20, 26:30) palaužė Bostono „Celtics“ (13-12) krepšininkus.

Deividas Sirvydis buvo registruotas rungtynėms, tačiau nuo suolo nepakilo.

30
38
100%
7/7
12

Iki rungtynių pabaigos likus 2 minutėms po Danielio Theiso dvitaškio „Celtics“ priartėjo iki vieno metimo (93:95), tačiau Joshas Jacksonas smeigė tritaškį, o pergalę tolimu metimu likus 30 sekundžių įtvirtino rungtynių žvaigždė Bey (101:95).

„Pistons“ į pergalę vedė Bey. Nuo suolo pakilęs NBA naujokas per 27 minutes pelnė 30 taškų (3/5 dvit., 7/7 trit.,) ir atkovojo 12 kamuolių

Rezultatyviausiai keltų gretose rungtyniavo Jasonas Tatumas. Puolėjo sąskaitoje – 33 taškai (6/15 dvit., 3/7 trit., 12/13 baud.), 11 atkovotų kamuolių ir 7 rezultatyvūs perdavimai.

„Pistons“: Saddiqas Bey 30 (7/7 trit., 12 atk. kam.), Delonas Wrightas 22 (6/8 dvit., 7/8 baud., 6 atk. kam., 7 rez. perd.), Jerami Grantas 15 (2/7 trit., 5 atk. kam.), Joshas Jacksonas 14 (1/5 trit., 7/9 baud., 5 atk. kam.), Blake'as Griffinas 12 (6 rez. perd.).

„Celtics“: Jaysonas Tatumas 33 (6/15 dvit., 3/7 trit., 12/13 baud., 11 atk. kam., 7 rez. perd.), Jaylenas Brownas 27 (10/17 dvit., 6 atk. kam.), Danielis Theisas 11 (4/8 dvit., 9 atk. kam.), Semi Ojeleye 9 (5 atk. kam.), Jeffas Teague 8, Javonte Green'as 7.