„Raptors“ pratęsė juodžiausią „Bucks“ atkarpą per paskutinius ketverius metus

2021-02-19 07:16
Nuotr.: AP – Scanpix

Geriausią sezono rezultatyvumą pademonstravęs Normanas Powellas surinko 29 taškus, Pascalis Siakamas pridėjo 27, o jų vedama Toronto „Raptors“ (14-15) pagilino Milvokio „Bucks“ (16-13) komandos duobę.

Nicko Nurse'o auklėtiniai Milvokyje laimėjo 110:96 (33:26, 25:15, 27:31, 25:24) ir pratęsė „Bucks“ pralaimėjimų seriją iki penkių iš eilės.

Tai – ilgiausia nesėkmių atkarpa nuo 2017 m. vasario 3-osios, kada Viskonsino ekipa taip pat buvo kritusi penkissyk paeiliui.

27
30
50%
7/14
2

Powellas galingai rungtynes pradėjo nuo pat pradžių, kada per pirmąjį ketvirtį surinko 15 taškų, o 21:4 spurtavusi Toronto ekipa atitrūko 46:30.

Prieš prasidedant paskutinei dvikovos minutei, Giannis Antetokounmpo užsidirbo nesportinę ir tuo pačiu šeštą asmeninę pražangą. OG Anunoby realizavo abi baudas bei „Raptors“ toliau laikė kontrolę savo rankose – 107:92.

Nurse'as tuomet pasodino savo pagrindinius žaidėjus, kuriuos pakeitė atsarginiai krepšininkai.

Antetokounmpo „Bucks“ gretose sumetė 23 taškus (8/16 dvit., 0/4 trit., 7/13 baud.), atkovojo 12 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 8 rezultatyvius perdavimus bei 5 kartus suklydo.

Milvokio komanda puolime susikūrė net 15 antrųjų šansų, kai Toronto klubo krepšininkai po varžovų krepšiu sugriebė tik 2 kamuolius.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 23 (12 atk. kam., 8 rez. perd., 5 kld.), Donte DiVincenzo 14 (2/6 trit., 7 atk. kam.), Khrisas Middletonas 13 (8 atk. kam., 5 rez. perd., 6 kld.), Brookas Lopezas 12 (2 blk.), Brynas Forbesas 11 (3/7 trit., 5 atk. kam.).

„Raptors“: Normanas Powellas 29 (5/5 dvit., 4/7 trit., 7/8 baud., 28 naud.), Pascalis Siakamas 27 (6 atk. kam., 5 rez. perd., 2 blk., 30 naud.), Fredas VanVleetas 17 (3/8 trit., 5 atk. kam., 8 rez. perd.), OG Anunoby 10 (0/6 trit., 7 atk. kam.).