NBA dominuojanti Jutos „Jazz“ (25-6) grįžo į pergalių kelią.

27
6
70%
7/10

Namuose žaidęs Jutos klubas 132:110 (35:35, 29:32, 27:23, 41:20) nugalėjo Šarlotės „Hornets“ (14-16) ekipą.

„Jazz“ praėjusiame mače nusileido Los Andželo „Clippers“ ir taip nutrūko jų 9 pergalių serija. Dabar Jutos ekipa per pastarąsias 23 rungtynes iškovojo 21 pergalę.

Trečiojo kėlinio pabaigoje svečiai dar turėjo 5 taškų pranašumą (90:85), tačiau tuomet „Jazz“ 6 minučių atkarpą laimėjo 26:2 ir išsprendė rungtynių likimą – 111:92.

„Jazz“ fantastiškai atakavo iš toli ir įmetė net 28 tritaškius iš 55 bandymų (50,9 proc.). Tai yra naujas Jutos klubo tritaškių rekordas per vienerias rungtynes. NBA rekordas yra 29 tritaškiai, kurį praėjusiais metais užfiksavo Milvokio „Bucks“.

Po 7 tolimus metimus Jutos komandoje įmetė Joe Inglesas ir Georgesas Niangas, o iš viso atsarginiai „Jazz“ krepšininkai realizavo 19 tritaškių ir tai yra NBA rekordas.

Nugalėtojų gretose keturi krepšininkai pasiekė 20 pelnytų taškų ribą, o rezultatyviausiai žaidė Donovanas Mitchellas. Gynėjas per 33 minutes pelnė 23 taškus (5/9 dvit., 3/8 trit., 4/4 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 8 rezultatyvius perdavimus ir 6 sykius suklydo.

Šarlotės ekipoje rezultatyviausiai žaidė po 21 tašką surinkę Gordonas Haywardas (8/10 dvit., 1/5 trit.) ir LaMelo Ballas  (8/20 met.). Pastarasis per 38 minutes dar spėjo atkovoti 7 ir perimti 3 kamuolius, atlikti 4 rezultatyvius perdavimus ir 3 sykius suklysti.

„Jazz“: Donovanas Mitchellas 23 (5/9 dvit., 3/8 trit., 8 rez. perd., 6 kld.), Joe Inglesas (7/10 trit., 6 rez. perd.) ir Georgesas Niangas (7/7 trit.) po 21, Jordanas Clarksonas 20 (5/10 trit.), Mike'as Conley 15 (4/9 trit.), Rudy Gobertas (12 atk. kam., 6 blok., 4 kld.) ir Bojan Bogdanovičius (4/4 dvit.) po 10.

„Hornets“: LaMelo Ballas (6/13 dvit., 2/7 trit., 7 atk. kam.) ir Gordonas Haywardas (8/10 dvit., 1/5 trit.) po 21, Malikas Monkas 20 (4/8 trit.), P.J. Washingtonas 17 (3/5 trit., 4 per. kam., 5 kld.), Terry Rozieras 12 (5/7 dvit.).

Nežinau,čia jau stebina šiais laikais tiek pataikytų tritaškių.Jau įprasta darosi,tai gal ir nereikia stebėtis.Tuoj visi pradės pataikyt virš 30 tritaškių,tai tie 28 tada atrodys visai mažai.Nors man tai visai neimponuoja tokios tendencijos.