Bealo ir Westbrooko duetas nukalė „Wizards“ pergalę prieš NBA čempionus

2021-02-23 08:08

Nuotr.: Reuters - Scanpix
Nuotr. Reuters - Scanpix

Bradley Bealo ir Russello Westbrooko duetas surinko 65 taškus, o jų vedama Vašingtono „Wizards“ (11-17) pasiekė skambią pergalę.

32
30
14
54%
13/24

Sostinės klubas išvykoje per pratęsimą 127:124 (23:33, 26:30, 31:23, 35:29, 12:9) įveikė Los Andželo „Lakers“ (22-10) ir iškovojo penktąją pergalę paeiliui.

Prasidėjus paskutinei ketvirtojo kėlinio minutei Deni Avdija smeigė tritaškį (114:111), tačiau kitoje atakoje LeBronas Jamesas sumažino atsilikimą iki minimumo (113:114), o Westbrookas realizavo tik vieną baudos metimą ir paliko varžovams 16 sekundžių išsigelbėjimui – 115:113.

Lemiamoje atakoje darbo ėmėsi LeBronas, kuris pelnė taškus su pražanga, tačiau prametė baudos metimą (115:115), o paskutinis Bealo tritaškis tikslo nepasiekė ir komandos buvo priverstos žaisti pratęsimą.

Papildomoje atkarpoje iniciatyva priklausė svečiams, o skaudų dūrį „Lakers“, likus žaisti 11 sekundžių, sudavė Westbrookas įmetęs dvitaškį su pražanga (117:114). Tiesa, baudos metimo gynėjui pataikyti nepavyko ir „Lakers“ turėjo šansą išplėšti antrą pratęsimą.

Vis dėlto tiek LeBrono, tiek Kyle'o Kuzmos tolimi metimai tikslo nepasiekė ir „Lakers“ patyrė trečiąjį pralaimėjimą paeiliui.

NBA čempionai vis dar verčiasi be traumą besigydančio Anthony Daviso.

Westbrooko žaidimo epizodai:

Vašingtono ekipai Westbrookas per 44 minutes įmetė 32 taškus (13/24 dvit., 0/1 trit., 6/12 baud.), atkovojo 14 kamuolių ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

Tuo metu Bealas per 44 minutes pelnė 33 taškus (10/19 dvit., 2/5 trit., 7/9 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir suklydo 5 kartus.

Bealo žaidimo epizodai:

Šeimininkams LeBronas per 43 minutes pelnė 31 tašką (12/19 dvit., 2/10 trit., 1/3 baud.), atkovojo 9 kamuolius, atliko 13 rezultatyvių perdavimų, tačiau net 8 sykius suklydo.

„Lakers“: LeBronas Jamesas 31 (12/19 dvit., 2/10 trit., 9 atk. kam., 13 rez. perd., 8 kld.), Montrezlas Harrellas 26 (10/17 dvit., 6/7 baud., 9 atk. kam., 2 blok.), Kentaviousas Caldwellas-Pope'as 21 (4/7 dvit., 4/8 trit.), Kyle'as Kuzma 14 (4/11 trit., 11 atk. kam., 2 blok., 4 kld.), Alexas Caruso 11.

„Wizards“: Bradley Bealas 33 (10/19 dvit., 2/5 trit., 7/9 baud., 7 atk. kam., 6 rez. perd., 3 per. kam., 5 kld.), Russellas Westbrookas 32 (13/24 dvit., 6/12 baud., 14 atk. kam., 9 rez. perd.), Rui Hachimura 15 (5/6 dvit.), Robinas Lopezas 13 (5/8 dvit., 2 blok.).

LeBrono žaidimo epizodai:

Bronius ir vėl prametė lemiamą metimą,tik šį kartą patį lengviausią,koks tik gali būti.Gerbiu už jo rodomą žaidimą ir ilgaamžiškumą,bet va dėl tokių momentų jis niekada nebus geresnis už MJ.Tiesiog daug silpnesnis psichologiškai yra,kai ateina laikas mesti lemiamus metimus.Šitoj vietoj MJ buvo tikras lemiamų metimų monstras ir šaltas,kaip ledas.
2021-02-23
+2
...
CHOKER. Fucking turėjo +17 ir vistiek nevykėliai sugebėjo isvaistyti persvarą. Nuo Jazz gaus +50 taškų atsakau. Be Lebrono ar antakio nėra šitoj komandoj normalių žaidėjų. Užtenka kad vienas iš jų nežaistų ir Lakers žlugę.